Lietuvos gražuolė A. Kavaliauskaitė pasirengusi pakerėti pasaulį

„Širdyje didelis džiaugsmas, o ašaros dar tik kaupiasi. Visos tikėjomės karūnos, bet laimė nusišypsojo man“, – džiaugsmo neslėpė sekmadienį „Mis Lietuva 2014“ karūnuota iš Klaipėdos kilusi 21 metų Agnė Kavaliauskaitė.

 

Kėdainių arenoje vykusiuose gražiausios šalies merginos rinkimuose ji įveikė 11 varžovių. Klaipėdos universitete choreografiją trečius metus studijuojanti tamsiaplaukė grožiu ir elegancija pakerėjo ir tiesiogiai konkursą per „Lietuvos ryto“ televiziją stebėjusius žiūrovus. Ji buvo paskelbta „Mis publika“.

Tuoj pat po pergalės scenoje pasveikinta karūnuota gražuolė tikino dar neįsivaizduoja kaip šis titulas pakeis jos gyvenimą, tačiau mergina nekantriai laukia Londone vyksiančio konkurso „Mis pasaulis 2014“, kur yra pasirengusi nugalėti gražuoles iš visos planetos.

Mergina neslėpė, jog pasiruošimas konkursui „Mis Lietuva“ nebuvo lengvas, nes teko daug repetuoti, tačiau, jos manymu, šou buvo tikrai įspūdingas.

Sunkiausia A.Kavaliauskaitei buvo atrodyti drąsiai ir savimi pasitikinčiai, nes prieš lipant į sceną buvo sudėtinga nuslėpti jaudulį. Merginai laimėti padėjo draugiška atmosfera tarp dalyvių ir vedėjų šiltas bendravimas su dalyvėmis bei palaikymas.

 

Šaltinis www.lrytas.lt 

« Atgal

Rėmėjai:

Mecenatas:
Mecenatas:
Informaciniai rėmėjai:
Informaciniai rėmėjai:

LRytas
LRyto TVPartneriai
Partneriai
Palaikyk!
Palaikyk!