„Mis Lietuva 2014“ konkurse pasikeitė finalininkių dvyliktukas

Konkurse „Mis Lietuva 2014“ – kardinalios permainos. Dvi merginos netekogalimybės tęsti tolimesnės kovos dėl grožio karūnos ir dalyvauti didžiajame konkurso finale. Iškritusių merginų vietas finalininkių dvyliktuke užėmė naujos gražuolės, kurios kitoms dalyvėms ketina sudaryti stiprią konkurenciją.

 

 

Į „Lietuvos ryto“ televizijos organizuojamo konkurso finalą patekusiai klaipėdietei Nedai Šerniūtei kelias karūnos link užkirstas. Mergina negalėjo sutramdyti ašarų sužinojusi, kad „Modilinos“ agentūra, su kuria ji dirba, uždraudė siektigražiausios lietuvaitės titulo. Dėl merginos susikrimto ir „Mis Lietuva2014“ atrankos komisijos nariai, mat Neda buvo viena jų favoričių. NorsN.Šerniūtė iš pradžių dar tikino mėginsianti suderinti darbą modelių agentūroje ir dalyvavimą grožio konkurse, deja jau kitą dieną po atrankos išvyko dirbti į užsienį.

N. Šerniūtėsvietą tarp finalininkių užėmė „Mis Aukštaitija 2014“ pirmoji vicemis Simona Povilavičiūtė. „Manau, kad prieš kitas merginas turiu šiokį tokį pranašumą. Jau dalyvavau grožio konkurse ir jį laimėjau. Manau, kad patirtis yra didelis pliusas konkuruojant su kitomis merginomis. Tikiu, kad galiu būti geriausia ir sieksiu tai įrodyti,“ - savo privalumus prieš konkurentes įvardina dvidešimt ketverių S. Povilavičiūtė.

Taippat grožio konkursą paliko dėmesį mėgstanti 23 metų Ineta Rimkutė. Praėjusi atranką mergina vėliau persigalvojo ir atsisakė planų dalyvautifinale dėl asmeninių problemų, kurių viešai atskleisti nepanoro. Vietojjos karūnos sieks dvidešimtmetė Greta Malakauskaitė. Merginą dar per atranką komisija buvo išrinkusi kaip tryliktą pretendentę, kuri prie finalinio dvyliktuko prisijungtų iš konkurso pasitraukus kuriai nors dalyvei, kas ir nutiko.

Finalinis „Mis Lietuva 2014“ dvyliktukas galėjo dar labiau sumažėti. Viena ekscentriškiausių dalyvių – Gabrielė Gutauskaitė, praėjus vos kelioms dienoms po atrankos, patyrė skaudžią nelaimę. „Viskas nutiko netikėtai. Buvo tamsu, eidama į pastatą nepastebėjau, kad ten buvo stiklinė siena ir išdaužiau ją… Pamatyti to stiklo buvo neįmanoma, nes nebuvo pažymėtasjokiais skiriamaisisias ženklais, kaip to reikalauja taisyklės. Į įvykio vietą atvyko du greitosios pagalbos ekipažai ir po kelių akimirkųjau gulėjau ant operacinio stalo. Man lūžo nosis, veidą nusėjo mėlynės,o kojas stiklai taip supjaustė, kad sudėjus visus esančius randus, jie užima net septyniasdešimt centimetrų plotą,“ - pasakoja G.Gutauskaitė.

Merginayra dirbusi fotomodeliu su Roberto Cavalli, Ralph Lauren, Jimmy Choo irkitais pasaulyje garsiais mados namais. Tačiau dabar Gabrielė nėra įsitikinusi ar tokia pati sėkmė jos laukia ir ateityje. Gabrielė nuolat konsultuojasi su medikais, kaip randus gydyti efektyviausiai. Ji tiki, kad iki konkurso „Mis Lietuva 2014“ finalo randus pavyks išgydyti maksimaliai, tačiau ar neteks kojų maskuoti visą likusį gyvenimą, garantuoti niekas negali.

Visos finalininkės jau dalyvavo pirmoje fotosesijoje „Pix studijoje", o kaip dvyliktukui sekasi ruoštis konkursui „Mis Lietuva 2014“, sužinosite žiūrėdami „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

http://tv.lrytas.lt/?id=14071533751405273258 

 

Šaltinis www.lrytas.lt 

« Atgal

Rėmėjai:

Mecenatas:
Mecenatas:
Informaciniai rėmėjai:
Informaciniai rėmėjai:

LRytas
LRyto TVPartneriai
Partneriai
Palaikyk!
Palaikyk!