„Mis Lietuva 2013”: naujausios fotosesijos užkulisiai

Karštą rugpjūčio popietę „Mis Lietuva 2013” finalininkės rinkosi į Dariaus Gražio fotostudiją, kurioje fotografas Ramūnas Tanguris įamžino visas šių metų grožio varžytuvių dalyves.

Merginos tikino, kad prie fotoaparatų blyksčių jau priprato, todėl konkurso finalo dieną (rugpjūčio 15 d.) Palangoje iš visos Lietuvos suvažiavę fotografai jų tikrai neišgąsdins.

Portalo lrytas.lt skaitytojams siūlome paganyti akis į naujausios fotosesijos užkulisius ir įvertinti šių metų „Mis Lietuva 2013” gražuoles.

Populiariausio grožio konkurso „Mis Lietuva 2013“ dalyvės jau pradėjo kovą dėl „Mis publika“ titulo. Daugumai finalininkių šis titulas yra toks pat svarbus, kaip karūna, nes savo favorite merginą pripažįsta ne komisija, o dauguma balsuojančių konkurso gerbėjų.

Jau dabar galite užsukti į lrytas.lt svetainę ir atiduoti savo balsą už jums labiausiai patikusią merginą. Už kiekvieną dalyvę galima balsuoti tik vieną kartą, o kas taps šių metų „Mis publika“, sužinosite rugpjūčio 15 d. vyksiančiame „Mis Lietuva 2013“ finale.

 

Šaltinis www.lrytas.lt 

« Atgal

Rėmėjai:

Mecenatas:
Mecenatas:
Informaciniai rėmėjai:
Informaciniai rėmėjai:

LRytas
LRyto TVPartneriai
Partneriai
Palaikyk!
Palaikyk!