„Mis Lietuva“ gražuolės visas jėgas atiduoda repetuodamos su konkurso choreografe

Nuo pat ankstyvo ryto šešiolika gražuolių įdėmiai klausosi ilgametės konkurso režisierės, choreografės Leokadijos Dabužinskaitės patarimų, kaip taisyklingai stovėti, eiti, kurioje pusėje atsistoti, kad nesumaišytum visos choreografijos.

L. Dabužinskaitė kantri. Jeigu kuri mergina suklysta, jai paaiškinama, ką padarė ne taip. Merginos atviros – pasiruošimas nelengvas, todėl jos turi apsišarvuoti geležine kantrybe, kad viskas pavyktų taip, kaip reikalauja konkurso organizatoriai.

Populiariausio grožio konkurso „Mis Lietuva 2013“ dalyvės jau pradėjo kovą dėl „Mis publika“ titulo. Daugumai finalininkių šis titulas yra toks pat svarbus, kaip karūna, nes savo favorite merginą pripažįsta ne komisija, o dauguma balsuojančių konkurso gerbėjų.

Jau dabar galite užsukti į lrytas.lt  svetainę ir atiduoti savo balsą už jums labiausiai patikusią merginą. Už kiekvieną dalyvę galima balsuoti tik vieną kartą, o kas taps šių metų „Mis publika“, sužinosite rugpjūčio 15 d. vyksiančiame „Mis Lietuva 2013“ finale.

 

Šaltinis www.lrytas.lt 

« Atgal

Rėmėjai:

Mecenatas:
Mecenatas:
Informaciniai rėmėjai:
Informaciniai rėmėjai:

LRytas
LRyto TVPartneriai
Partneriai
Palaikyk!
Palaikyk!