„Mis Lietuva 2013“ konkurse prasidėjo kova dėl gerbėjų balsų

Jau dabar galite užsukti į  lrytas.lt svetainę ir atiduoti savo balsą už jums labiausiai patikusią merginą. Už kiekvieną dalyvę galima balsuoti tik vieną kartą, o kas taps šių metų „Mis publika“, sužinosite rugpjūčio 15 d. vyksiančiame „Mis Lietuva 2013“ finale.

Konkurso užkulisiuose tarp merginų verda vis karštesnės diskusijos, kuri pelnys daugiausia simpatijų. Finalininkės svarsto, kad potencialiausios „Mis publika“ nugalėtojos – žinomesnės merginos, tai yra tos, kurių pavardės viešumoje linksniuotos jau ne kartą: pedagogės Airidos Daukšienės dukra Solveta Bružaitė, buvusi grupės „Dolce Vita“ narė Viktorija Vaičaitė ir skaitytojų į finalą išrinkta manekenė Elita Citovičiūtė.

„Tikiu savimi ir kartu su visomis noriu siekti šio titulo. Jį gali laimėti ta, kuri turi daugiausia draugų ir gerbėjų. Galbūt jų daugiau turi viešumoje kažkiek žinomos merginos“, – mintimis dalijosi „Mis Telšiai 2013“ nugalėtoja Vaiva Rezgytė.

Tiesa, finalininkė pasakoja, kad jai patekus į konkursą „Mis Lietuva 2013“ gerbėjų ratas gerokai išsiplėtė. Merginai smagu sulaukti palaikymo žodžių socialiniuose tinkluose iš nepažįstamų žmonių, kurie ragina ją iki konkurso pabaigos išlaikyti savo nuoširdumą.  

Kol gražuolės siunčia konkurencijos strėles žinomesnėms merginoms, buvusi grupės „Dolce Vita“ narė Viktorija Vaičaitė tikina nesijaučianti išskirtinė, tačiau konkurenciją pastebi tarp kitų merginų. „Kiekviena nori atrodyti gražiausia, pritraukti daugiau dėmesio, lyderiauti, per fotosesijas skuba pirmesnės išsirinkti gražesnį papuošalą, bet viskas dar – proto ribose“, – pasakoja V. Vaičaitė.

  Jos buvusią kolegę Elitą Citovičiūtę į finalą išrinko portalo lrytas.lt skaitytojai. Ar ir „Mis publika“ rinkimuose ji tikisi tokios pat sėkmės? „Galbūt, tačiau galvoju, kad kiekviena iš mūsų turi tokią galimybę“, – kalbėjo E. Citovičiūtė, kuri ką tik prisidėjo prie pasiruošimą konkurso „Mis Lietuva 2013“ finalui jau pradėjusių merginų.

Bilietus į „Mis Lietuva 2013“ finalą platina „Tiketa“.

Šaltinis www.lrytas.lt 

« Atgal

Rėmėjai:

Mecenatas:
Mecenatas:
Informaciniai rėmėjai:
Informaciniai rėmėjai:

LRytas
LRyto TVPartneriai
Partneriai
Palaikyk!
Palaikyk!