Tapk “Mis Lietuva 2011”

„Mis Lietuva 2011” bus išrinkta karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną.

Konkurse gali dalyvauti kiekviena netekėjusi 17 – 24 metų amžiaus mergina, kuriai netrūksta pasitikėjimo savimi, yra žavi, veikli, siekia užsibrėžto tikslo, nori dalyvauti labdaringoje veikloje ir tiki, kad galės tinkamai atstovauti Lietuvą. Norinčios išbandyti save, kviečiamos užpildyti anketas interneto tinklaraštyje http://www.mislietuva.lt arba http://mislietuva.lrytas.lt/. Registruotis galima iki gegužės 31 d.


Per atranką, kuri planuojama birželio 4 d., iš skirtingų grožio specialistų ir konkurso organizatorių sudaryta komisija išrinks 12 finalininkių. Prie jų „Mis Lietuva 2011” rinkimuose tradiciškai prisijungs šių metų „Mis laikinoji sostinė“ ir „Mis Šiaulių kraštas“.

Grožio konkursai „Lietuvos ryto“ televizijos eteryje tapo gražia tradicija. „Mis Lietuvą“ kanalas kviečia stebėti jau trečius metus iš eilės ir kasmet tiesiogiai transliuoja prestižiškiausius „Mis Pasaulis“ rinkimus. „Džiaugiuosi, jog svarbiausią grožio konkursą ir vėl išvys „Lietuvos ryto“ televizijos žiūrovai. Apie šį renginį svajoja ir kiti šalies kanalai, tačiau išskirtinė teisė organizuoti ir transliuoti šį konkursą vėl buvo suteikta mums. Manau, per kelis metus įrodėme, kad galime organizuoti išskirtinius, o ne šabloninius renginius,“ – sako televizijos savireklamos vadovas Paulius Skučas.

Norą dalyvauti konkurse kasmet pareiškia tūkstančiai šalies merginų. Šiais metais taip pat tikimasi didelio susidomėjimo, nes „Mis Lietuva 2011“ titulą iškovojusi mergina lapkritį vyks į jubiliejinį konkursą „Mis Pasaulis 2011“. Pasaulinis grožio renginys šiemet švenčia 60 metų. Pirmas toks konkursas buvo surengtas 1951 metais, kaip reklaminė akcija, skirta Didžiosios Britanijos festivaliui.

Kandidatuoti į „Mis Lietuvą“ »

Šypsokitės ir Pasaulis nusišypsos Jums.
Linkime didžiausios sėkmės.

« Atgal

Rėmėjai:

Mecenatas:
Mecenatas:
Informaciniai rėmėjai:
Informaciniai rėmėjai:

LRytas
LRyto TVPartneriai
Partneriai
Palaikyk!
Palaikyk!