Į „Mis Pasaulis 2012“ konkursą Kinijoje išvykstanti R.Vereniūtė:

20-metė verslo ekonomikos studentė iš Alytaus Rasa Vereniūtė kitos savaitės pradžioje išvyksta į Kiniją. Svečiame krašte lietuvaitė visą mėnesį ruošis vienam svarbiausių savo gyvenime įvykių - „Mis Pasaulis 2012“ konkursui, kuriame atstovaus mūsų šaliai.

 R.Vereniūtė prisipažino, kad jai prireikė šiek tiek laiko, kol apsiprato su laimėta „Mis Lietuva 2012“ karūna.
„Pradžia iš tiesų buvo sunkoka, teko apsiprasti su nauju titulu. Buvo keista. Tačiau džiaugiuosi, kad būtent man teko garbė atstovauti Lietuvai“, - pasakojo mergina, pastaruosius mėnesius skyrusi konkurso pasiruošimui.

Lietuvaitė mokėsi vizažo paslapčių, kaip tinkamai susitvarkyti plaukus. Nes Kinijoje vyksiančiame konkurse pačioms dalyvėms teks rūpintis savo išvaizda. Nemažai vertingų patarimų pakuždėjo ir praėjusių metų „Mis Lietuva“ Ieva Gervinskaitė.

Po užsienį retai keliaujanti mergina prisipažino jaudulio dėl konkurso nejaučianti. „Savimi pasitikiu, manau susirasiu draugių iš šimto merginų. Labai tikiuosi susipažinti ir su manęs laukiančia nuostabia šalimi“, - užsiminė R.Vereniūtė.

Nerimą merginai kelia tik tai, kad Kiniją saugiai pasiektų visi jos daiktai. Gražiausios šalies merginos karūną laimėjusi dzūkaitė išvyksta su keliais lagaminais. „Vežuosi 11 suknelių: 5 kokteilines, 5 vakarines ir vieną finalinę. Apdarus konkursui man padovanojo dizaineriai Kristina Mališauskienė bei Liutauras Salasevičius, - pasakojo „Mis Lietuva 2012“ laimėtoja R.Vereniūtė. - Manęs laukia trys skrydžiai, du persėdimai, todėl bijau, kad gali dingti bagažas su mano suknelėmis.“

Į svečią Azijos kraštą lietuvaitė vežasi ir lietuviškos dvasios. Kelios dizainerių suknelės – su trispalvės motyvais. O K.Mališauskienės apdaras su pynėmis, anot merginos, primena lietuvaitės kasas. Talentų konkurse ji atliks lietuvių liaudies dainą.

„Esu tikra lietuvė. Manau, kad išsiskiriu savo paprastumu, bendravimu ir pasitikėjimu savimi. Grožis yra labai subjektyvus dalykas, todėl savo grožiu viso pasaulio galbūt nepakerėsiu, bet vidumi turėčiau, - sako pirmame savo gyvenimo konkurse dalyvaujanti R.Vereniūtė. - Jei nulūžtų nagas ar išsiteptų suknelė, tikrai nenusiminčiau - eičiau toliau. Kiek girdėjau, kai kurioms merginoms tokie dalykai atrodo labai svarbūs."

Šaltinis www.delfi.lt  
Autorius Edita Maželytė, 
Nuotraukos: DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

« Atgal

Rėmėjai:

Mecenatas:
Mecenatas:
Informaciniai rėmėjai:
Informaciniai rėmėjai:

LRytas
LRyto TVPartneriai
Partneriai
Palaikyk!
Palaikyk!