Pirmą sykį istorijoje lietuvė dalyvaus konkurse „Mis visata“. Kurią siųstumėte jūs?

„Mis Lietuvos“ organizatorius, bendrovių „KristiAna“, „Fragrances International“ vadovas Benas Gudelis pasirašė sutartį dėl dalyvavimo kitame ne mažiau prestižiškame grožio konkurse „Mis visata“ („Miss Universe“).

Šio konkurso teisių savininkai – amerikiečių multimilijonierius Dolandas Trumpas ir televizijos kompanija NBC kiekvienais metais gauna daugybę pasiūlymų iš įvairių šalių organizacijų. Papulti į pasaulinio kalibro renginį nėra lengva. Lietuvai licenciją deleguoti savo šalies atstovę į konkursą „Mis visata“ pavyko gauti po dešimtmetį trukusių derybų.

Konkursas „Mis visata“ rengiamas nuo 1952 m. Pirmieji gražuolių rinkimai įvyko Kalifornijos Long Bičo mieste ir nė iš tolo nepriminė dabartinio konkurso masto. Tai buvo vietinės reikšmės bikinius dėvinčių gražuolių rinkimai, tačiau jie pavirto į kasmetinę tradiciją, vieną iš prestižiškiausių tarptautinių grožio konkursų.

Praėjusiais metais konkurse „Mis visata“ dalyvavo 89 merginos, per televiziją renginį stebėjo milijardas žiūrovų iš 170 šalių. Visame pasaulyje transliuotame renginyje konkurso dalyvės išėjo į sceną ir ten buvo paskelbtos 15 finalisčių pavardės. Šias merginas atrinko vertinimo komisija. Dar viena mergina į finalą pateko pagal žiūrovų balsavimo internete rezultatus. Nugalėtoja tapo Angolos atstovė Leila Lopes.

Per visą konkurso istoriją Jungtinės Amerikos Valstijos yra pasirodžiusios geriausiai. Neblogai sekasi ir Venesuelai. Nemažai titulų yra atitekę ir Brazilijai, Kolumbijai, Švedijai, Vokietijai, Izraeliui, Filipinams, Kanadai, Meksikai, Norvegijai, Peru.

Į kovą dėl „Mis visatos“ titulo pirmą sykį istorijoje šiemet stoja ir Lietuva. Kol kas dar sprendžiama, kurią lietuvę deleguoti – pirmąją vicemis Gretą Mikalauskytę ar antrąją vicemis Eglę Štandtaitę. „Mis Lietuvos“ karūną laimėjusi Rasa Vereniūtė keliaus į Kinijoje vyksiantį konkursą „Mis pasaulis“.

Šaltinis www.lrytas.lt

Nuotraukos R. Neverbicko 

 

« Atgal

Rėmėjai:

Mecenatas:
Mecenatas:
Informaciniai rėmėjai:
Informaciniai rėmėjai:

LRytas
LRyto TVPartneriai
Partneriai
Palaikyk!
Palaikyk!