Laikas atnaujinti kosmetinę!

Pavasarį pravartu atnaujinti kosmetinės turinį, papildyti jį madingomis naujovėmis bei spalvomis. Salono „KristiAna“ svarbiausių klientų vakare sutikusios „Mis Lietuvą 2010“ Gritę Maruškevičiūtę, jos kolegę, tituluotą gražiausia Lietuvos mergina 2008-aisiais, Gabrielę Martirosianaitę ir dainininkę Evą, pasmalsavome, kuo jos žada papildyti ar jau papildė kosmetikos krepšelį ir kokiomis grožio naujovėmis susidomėjo. 

„Mis Lietuva 2010“ G. Maruškevičiūtė išbandė madingas sezono spalvas ir išsirinko tinkamiausią. 

Jaučia silpnybę Jeanui Pauliui Gaultier

Kosmetikos ir parfumerijos naujienų daugiau negu 500 kviestinių ponių „KristiAna“ parūpino į valias. Karščiausios šio pavasario parfumerijos naujienos – „La Perla“ „Divina“, „Givenchy“ „Danse with Givenchy“, „Durance“, „Chloé Buds de Rose“, Marc Jacobs „Daisy Eau So Fresh“, „Balenciaga Paris“, Roberto Cavalli „Anniversary“, „Guerlain“ „Idylle“, „Thierry Mugler“ „Womanity“, „Chanel“ „Chance Eau Tendre“, Issey Miyake „L’Eau d’Issey Florale“ ir kt. „Gaila, kad jie neturėjo kavos pupelių“, – apmaudavo dainininkė Eva, pirmiausia palepinusi uoslę naujais aromatais. Moteris gailisi neužsirašiusi visų patikusių kvepalų pavadinimų, nes nebeatsimena, kuriais aromatais buvo susižavėjusi. 

Pirmiausia prie kvepalų – ir kryptingai – suko „Mis Lietuva 2008“ Gabrielė Martirosianaitė.

 

 

„Jeanas Paulis Gaultier yra tas kūrėjas, kurio visi aromatai man yra artimi. Jiems esu neabejinga. Negaliu atsispirti Jean Paul Gaultier kvepalams „Madame“. Taigi šio dizainerio kvepalų stendas yra pirmoji vieta, į kurią krypsta mano akys atėjus į parfumerijos parduotuvę. Naujovių pirmiausia ieškau ten“, – apie silpnybę J. P. Gaultier aromatams prisipažįsta G. Martirosianaitė.

Neatsispyrė ciklamenų spalvai

Portalo moteris.lt pakalbinta „Mis Lietuva 2010“ Gritė Maruškevičiūtė teigė grožio naujienų pristatymo vakare kvepalų nebeieškojusi – praėjusį rudenį mergina rado savo svajonių aromatą, „Chanel“ „Chance“, kurio neseniai įsigijo naują buteliuką.

„Man šis kvapas prilipo“, – džiaugiasi gražiausia Lietuvos mergina. Vasarą ji žada naudoti šių kvepalų „versiją“ plaukams.

„Kartą jau turėjau plaukų kvapą „Chance“, labai pasiteisino. Draugai gyrė, kad labai subtilus aromatas“, – aromatingu „Chanel“ atradimu neatsidžiaugia G. Maruškevičiūtė.

Paklausta, kokios naujausios makiažo tendencijos ją labiausiai sužavėjo ir galbūt net privertė įsigyti naujų priemonių, Gritė atsakė, kad pasiduos šio pavasario ir vasaros siūlymui labiau ryškinti lūpas (ne veltui ir vakaro stiliaus detalė buvo ryškios lūpos).

„Mūsų merginos linkusios daryti vieną makiažo klaidą – ryškindamos akis, jos naudoja per daug akių pieštuko, todėl akys atrodo tarsi su akinukais. Šį sezoną siūlyčiau labiau akcentuoti lūpas, o akis palikti kuo lengvesnes, ramesnių spalvų“, – pataria grožio konsultante dirbanti gražiausia Lietuvos mergina. 

Ryškesnį makiažą G. Maruškevičiūtė pateisina vieninteliu atveju – kai reikia fotografuotis ar filmuotis. „Dalyvaudama Kinijoje vykusiame pasaulio gražuolių konkurse sunkiai pripratau prie daug ryškesnio nei įprasta makiažo“, – išduoda subtilesnį ir „ramesnį“ makiažą mėgstanti mergina. 

Tiesa, vienai itin ryškiai šio sezono naujovei Gritė vis dėlto neatsispyrė. Tai – ciklamenų spalva. 

„Ši spalva man tinka, taigi įsigijau kompanijos „Make Up Factory“ ciklamenų spalvos lūpų dažus“, – pavasario pirkinius vardija G. Maruškevičiūtė. 

„KristiAna“ ypatingųjų pirkėjų vakare ji dairėsi ir naujos birios pudros. „Rinkausi tarp „Chanel“ ir „Smashbox“. Nugalėjo pastaroji“, – atskleisdama, kokia dar madinga naujove papildė kosmetikos krepšelį, šypteli mergina. 

Vasarą Gritė rinksis ne įprastos persikų spalvos, o šviesiai rožinės skaistalus – kad oda atrodytų kuo natūraliau.  

Raudoną lūpdažį iškeitė į neutralų blizgį 

Natūralumą vis labiau vertina ir dainininkė Eva, o G. Martirosianaitė apie natūralų grožį ir natūralias jam puoselėti skirtas priemones kalba šitaip: „Jei tai dar nėra tendencija, manau, tuomet turėtų būti.“  

Eva neslepia į pavasario naujienų vakarą atėjusi tik iš smalsumo. „Jei atvirai, nesidomiu mados tendencijomis, o mano poreikiai ir dažymosi įpročiai keičiasi su amžiumi“, – tiesą kloja dainininkė.  

„Dažausi jau kitaip, – sako Eva. – Galiu pasakyti, kad su amžiumi makiažas švelnėja. Anksčiau neįsivaizduodavau savęs „be lūpų“, tai yra ne raudonai nudažytomis lūpomis. O dabar neįsivaizduoju savęs raudonai pasidažiusios“, – apie kardinalius grožio suvokimo pokyčius kalba Eva ir ranką prie širdies deda, jog nebeturi nė vieno raudono lūpdažio. 

„Dabar lūpas parausvinu tik švelniu blizgiu. Labiau mėgstu paryškinti akis, tačiau ne rėkiančiomis spalvomis, o švelnesniais, ramesniais žemės spalvų tonais. Tokia sau būnu gražiausia“, – šypsosi dainininkė. 

Tačiau tai nereiškia, kad ryški moteris nemėgsta spalvų. Ji vadovaujasi tokia pačios išrasta šiltojo sezono stiliaus taisykle: „Pavasarį norisi spalvų garderobe ir ramesnių spalvų veide.“

Operos solistė Judita Leitaitė dairėsi madingo atspalvio nagų lako.

Garsių prancūzų mados namų dekoratyvinės kosmetikos naujovėmis domėjosi ponia Daiva Bakutienė    

Grožio naujienomis domėjosi ponios Marija Rožė Motiekienė (k.) ir Kristina Kozyrovičienė.   

Išskirtiniu vakaru mėgavosi „Fragrances International“ rinkodaros direktorė Izolda Gudelis.   

Trumpa makiažo tendencijų suvestinė:
  
* Šio sezono akcentas – ryškios lūpos.
   * Madingiausios spalvos – fuksijų ir oranžinė. Taip pat daug sodrių atspalvių raudonos.
   * Nemėgstančios ryškių spalvų gali rinktis neutralų rožinį blizgį.
   * Akių makiažas – minimalus, nuosaikus ir subtilus.
   * Akių makiažo akcentas – šešėliai. Vokus patariama dažyti alyvine, rausva spalvomis, karamelės atspalviais, naudoti pilką ir rudą. Drąsuolės gali rinktis drąsias „rėkiančias“ spalvas – šios be galo madingos.
   * Akių pieštuku tik vos paryškinkite viršutinį voką, venkite „įrėminti“ akis.
   * Odos tonas turėtų būti kuo natūralesnis, pudros atspalvis – kuo artimesnis natūraliai odos spalvai.
   * Rinkitės tokius skaistalus, kad oda atrodytų tik vos pabučiuota saulės. Tinkamiausi – švelnios rožinės ar lengvi bronziniai skaistalai.

 

Asta Lipštaitė,
www.moteris.lt

« Atgal

Rėmėjai:

Mecenatas:
Mecenatas:
Informaciniai rėmėjai:
Informaciniai rėmėjai:

LRytas
LRyto TVPartneriai
Partneriai
Palaikyk!
Palaikyk!