Mis Lietuva 2012„Mis Lietuva 2012” konkursas: alinančios repeticijos jau į pabaigą - merginos pasiruošusios finalui

Visos finalistės jau dvi savaites nuo ryto iki vakaro repetuoja pasirodymą ir su konkurso režisiere, choreografe Leokadija Dabužinskaite gludina kiekvieną išėjimą į didžiąją sceną.

Choreografė sakė, kad dalyvės drausmingos, puikiai įsisavina žinias ir noriai dirba. Pasak L. Dabužinskaitės, jai niekada neteko turėti tinginių.

„Repeticijos vyksta sklandžiai, merginos daug dirba, galbūt todėl joms puikiai sekasi. Aišku, finale gali nutikti visko. Neretai koją pakiša jaudulys. Nepaisant to, kad yra merginų – scenos vilkių, daugeliui dalyvių tai bus pirmasis pasirodymas ant scenos – stebint gausiai publikai ir filmuojant televizijos kameroms“, - portalui lrytas.lt pasakojo choreografė.

Viena iš konkurso „Mis Lietuva 2012” dalyvių Ieva Ambrazaitė sakė, kad repeticijos yra sunkios, reikia anksti keltis ir dirbti iki vėlyvo vakaro. Tačiau mergina patikino, kad jai pačiai repeticijose sunkumų neiškyla – ji turi klausą, todėl klysta mažai. „Yra mergaičių, kurioms sunku pajusti ritmą, todėl vėl ir vėl viską tenka kartoti iš naujo. Jeigu suklysta viena, kenčia visos. Tačiau stengiamės viena kitą pamokyti, nesibarame“, - šypsojosi Ieva.

I. Ambrazaitės pilve jau skraido drugeliai – už kelių dienų įvyksiantis konkurso finalas nori nenori sukelia jaudulį.

„Ar tikiu, kad galiu laimėti? Nesu tiek graži, kad pasipuoščiau nugalėtos karūna, - juokėsi Ieva. - Atėjusi į konkurso atranką pamačiau daug dailių merginų. Iš pradžių buvau išsirinkusi favoritę, tačiau dabar nugalėtoja matau visai kitą merginą. Kokią? Neišduosiu.“

Ilgaplaukė Jolita Kuginytė antrino kolegei – repeticijos atima daug jėgų, nėra kada tinginiauti: „Mažai miegame, anksti keliamės. Nuovargis sukelia įtampą ir tarp merginų. Jautriau reaguojame į pastabas. Savimi esu patenkinta, atėjau čia nugalėti. Tikiuosi, kad taip ir bus – nugalėtojos karūna pasipuošiu aš.“

Eglė Štandtaitė prasitarė, kad jai šiek tiek sunku per repeticijas pataikyti į ritmą, tačiau mergina vylėsi, kad iki konkurso finalo jai pavyks pasitaisyti: „Labai pasistengsiu.“

„Visos darome pažangą. Įtampa auga su kiekviena diena, laukiu konkurso finalo. Manau, kad žiūrovai liks sužavėti mūsų pasirodymu. Suknelės ir maudymosi kostiumėliai labai gražūs“, - pasakojo E. Štandtaitė.

Mergina sakė, kad tikisi laimėti „Mis Lietuvos 2012” karūną, o savo konkurente dėl gražuolės titulo įvardijo Eriką Vilimaitytę: „Erika gali nugalėti".

Pati Erika sakė, kad nelaimėjusi gražuolės karūnos nenusimintų – pasidžiaugtų kitos merginos sėkme. Patekimas į finalą jai prilygsta laimėjimui. „Gavau daug patirties, kuri man gyvenime tikrai pravers. Ar dalyvaučiau antrą kartą? Ne. Bandyti reikia kartą“, - juokėsi E. Vilimaitytė.

Gražuolė sakė, kad visos merginos labai draugiškos, daug juokauja, net kartais drįsta viena iš kitos aštriau pasijuokti. Dalyvės puikiai sutaria, todėl įsižeisti dėl nelabai vykusio komentaro neskuba.

„Nežinau kaip kitos dalyvės, bet aš jaudulio nejaučiu. Kuo arčiau konkurso finalas, tuo man lengviau. Daug ruošiamės, vis mažiau lieka nežinomybės. Per repeticijas stengiuosi neklysti, kai susikaupiu, tuomet viskas labai gerai pavyksta“, - tikino E. Vilimaitytė.

Konkurso finalą balandžio 9 dieną iš Klaipėdos „Švyturio arenos” tiesiogiai rodys „Lietuvos ryto” televizija. „Mis Lietuvos 2012” transliacijos metu bus išrinkta ir „Mis publika”.

Šaltinins www.lrytas.lt  Beatričė Jurevičiūtė

Nuotrauka R. Neverbicko

« Atgal

Rėmėjai:

Mecenatas:
Mecenatas:
Informaciniai rėmėjai:
Informaciniai rėmėjai:

LRytas
LRyto TVPartneriai
Partneriai
Palaikyk!
Palaikyk!