Gražiausia šių metų šiaulietė G. Mikalauskytė: „Pretendentės į „Mis Lietuvos 2012” karūną – įspūdingos“

Prie keturiolikos konkurso „Mis Lietuva 2012“ merginų prisijungs dar viena tituluota gražuolė. Dėl nugalėtojos karūnos finale varžytis ir „Mis Šiaulių kraštas 2012“ Greta Mikalauskytė (19 m.). Būtent jai šiais metais vykusiuose gražiausios šiaulietės rinkimuose pavyko įveikti visas konkurentes ir džiaugtis pergale.


Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos abiturientė portalui lrytas.lt sakė, kad apie nugalėtojos karūną svajojo nedrąsiai. Konkurso pradžioje ją kaustė didžiulis jaudulys, tik jam įpusėjus mergina įgijo drąsos, kuri padėjo jai pasipuošti gražiausios šiaulietės juosta.

„Esu labai laiminga. Konkurso pradžioje tikrai buvo baisu. Galiausiai įgijau pasitikėjimo savimi – drąsiai žengiau į priekį, o kalbėti prieš komisiją ir publiką nebebuvo nejauku“, - pasakojo G. Mikalauskytė.

Dailios šypsenos tamsiaplaukė grožio konkurse dalyvavo pirmą kartą. Ir iš karto sėkmingai. Tiesa, Greta siuntė savo anketą ir į „Mis Lietuvos 2012“ atranką, tačiau kvietimu atvykti į Vilnių ir pasirodyti prieš komisiją šiaulietė nepasinaudojo. Mat atranką mergina tiesiog pražiopsojo: „Nutinka ir taip. Džiugu, kad gavau antrą šansą ir galėjau sudalyvauti „Mis Šiaulių kraštas 2012“ konkurse.“

G. Mikalauskytę dalyvauti konkurse paskatino šeima ir draugai. Kaip ji pati sako, būtent artimųjų dėka ji gali džiaugtis šiuo laimėjimu. Greta tikino, kad konkurentės buvo stiprios, tačiau renginio atmosfera labai draugiška. Tokios pačios ji tikisi ir „Mis Lietuvos 2012“ konkurse.

Šiaulietė dar nespėjo prisijungti prie keturiolikos konkurso „Mis Lietuva 2012“ finalisčių ir su jomis artimiau susipažinti, tačiau Greta jau spėjo apžiūrėti atrinktų merginų nuotraukas. Pasak jos, dalyvės šiais metais gražesnės viena už kitą, todėl laukia tikra kova.

„Nė su viena dalyve dar neteko bendrauti. Iš nuotraukų galiu spręsti, kad susirinko tikrai įspūdingos merginos. Nežinau, ar galiu pasipuošti gražiausios lietuvaitės karūna, tačiau savo jėgomis tikiu“, - šypsojosi gražiausia šių metų šiaulietė.

Netrukus prasidės konkurso repeticijos. Greta dar neapsisprendė, ar važinės iš Šiaulių į Vilnių, ar kuriam laikui kraustysis gyventi į sostinę.

G. Mikalauskytė juokėsi, kad grožio konkursai reikalauja ir pasiaukojimo. Keturiolika metų sportuojanti mergina prisižadėjo sau mažiau valgyti. „Jau ir prieš Šiauliuose vykusį konkursą ribojau maistą, dabar teks dar labiau žiūrėti, ką valgau. O sportas man kasdienybė. Jau kurį laiką šoku šiuolaikinius šokius. Klaipėdos universitete ketinu studijuoji choreografiją“, - ateities planais dalijosi Greta. 

Šaltinis www.lrytas.lt Beatričė Jūrevičiūtė

Nuotraukos R. Šiupario

 

« Atgal

Rėmėjai:

Mecenatas:
Mecenatas:
Informaciniai rėmėjai:
Informaciniai rėmėjai:

LRytas
LRyto TVPartneriai
Partneriai
Palaikyk!
Palaikyk!