„Mis Šiaulių kraštas“ karūna - devyniolikametei šokėjai

Šiauliai turi naują grožio karalienę – ją išrinkta 19 metų Greta Mikalauskytė.

„Laimėti tikrai nesitikėjau. Konkurse dalyvavau, nes ragino ir namiškiai, ir draugai“, - džiaugsmo ašaras braukė nugalėtoja G. Mikalauskytė. Ši gražuolė 14 metų lanko šiuolaikinio šokio studiją „Flamingas“, o per krepšinio varžybas šoka ir „Šiaulių“ krepšininkus palaikančioje grupėje.

„I vicemis“ išrinkta irgi šiemet mokyklą baigsianti 19 metų Agnė Kazlauskaitė, „II vicemis“ titulą pelnė 21 metų studentė Indrė Lukošiūtė. „Mis foto“ pripažinta daugiausia balsų internete surinkusi 19 metų Rūta Fokaitė, o „Mis talentas“ prizą laimėjo 17-metė moksleivė Toma Pargaliauskaitė.

Konkurso nugalėtoja, „I vicemis“ ir „II vicemis“ laimėjo kelionę į pasirinktą Europos šalį, o finalininkės važiuos į Klaipėdą palaikyti G. Mikalauskytės konkurso „Mis Lietuva“ finale. Be to, merginoms konkurso organizatorius grožio namai „Classy Beauty“ padovanojo sukneles, kitų rėmėjų prizų.

Konkursą organizavusi Vaida Židonytė neslėpė, kad šiemet atrankoje dalyvavo beveik 200 merginų. Į antrąjį etapą buvo pasikviesta 40 pretendenčių, o finale liko 12 merginų.

Šaltinis www.lrytas.lt Gintaras Šiuparys

Nuotraukos. G. Šiupario

« Atgal

Rėmėjai:

Mecenatas:
Mecenatas:
Informaciniai rėmėjai:
Informaciniai rėmėjai:

LRytas
LRyto TVPartneriai
Partneriai
Palaikyk!
Palaikyk!