Į konkursą „Mis Lietuva 2012“ grupės „Pinup Girls“ narės eina papildyti savo kolekcijos

Atlikėjos Viktorija Sutkutė (22 m.) ir Ieva Ambrazaitė (23 m.) tikina, kad grožio konkurse viena kitą palaikys ir nepavydės iškovotų titulų.

Merginų grupė „Pinup Girls” susikūrė vos prieš metus, tačiau joje dainuojančios Ieva ir Viktorija jau žino, ką reiškia didžioji scena. Jaunos atlikėjos didžiausiu išbandymu vadina pasirodymą muzikos apdovanojimų M.A.M.A. scenoje.

„Koncertai – beprotiškai didelė patirtis, scenoje gali būti tik labai stiprūs žmonės. Matau, kad savimi pasitikiu kur kas labiau nei kitos konkurso dalyvės. Tai pajutau ir atrankoje”, – kalbėjo Ieva.

Vaikino neturinčiai Viktorijai patinka dėmesys, todėl koncertinės scenos jai neužtenka. Be to, mergina trokšta nuolat turėti aktyvios veiklos, bendrauti, mokytis, tobulėti.

Abi merginos – ne naujokės grožio scenoje. Prieš dvejus metus I.Ambrazaitė dalyvavo konkurso „Mis Lietuva” atrankoje, bet į finalą nepateko. Tačiau netrukus ji laimėjo atranką į Armėnijoje vykusį konkursą „Miss 7 Continents”, kur laimėjo titulą „Mis podiumas”.

Viktorija jau dalyvavo ir konkurse „Mis Lietuva”. 2008-aisiais čia ji laimėjo „Mis foto” titulą. Šiemet atrankoje vėl dalyvavusi mergina nusprendė, kad šio titulo jai maža.

 

 

 

"Svajoju apie „Mis publikos” juostą – žmonių įvertinimas man kur kas svarbesnis nei komisijos narių, kurie renka „Mis Lietuvą”, – sam- protavo V.Sutkutė.

Ievos tikslas – konkurse „Mis Lietuva 2012” išmokti moteriškumo, rafinuotumo ir elegancijos.

Viktorija ketina iš visų jėgų palaikyti ir geriausią draugę Ievą. Dviese tokiame konkurse – ir smagiau, ir drąsiau.

„Jeigu „Mis publika” taptų Ieva, nepavydėčiau. Vadinasi, ji buvo vertesnė už mane”, – juokėsi Viktorija.

Draugės lyg susitarusios tikino, kad „Mis Lietuva 2012” konkursas nėra būdas siekti populiarumo ar išgarsinti grupės vardą.

„Noras būti konkurse ir siekti kuo daugiau atsirado po to, kai įveikėme atranką. Aš – viena vyriausių dalyvių, turiu gyvenimiškos patirties. Žinau, ko noriu. Mano tikslai nesikeičia kasdien, o taip nutinka aštuoniolikametėms. Baigiau universitetą, dirbau”, – sakė Ieva.

Šiuo metu mergina jaučiasi laiminga ir trokšta, kad šis jausmas ją lydėtų nuolat. Ketinančios dalyvauti atrankoje merginos nepalaikė ir mylimasis Rolandas, tačiau kai ji pateko tarp geriausiųjų, vaikinas kartu laukia finalo Klaipėdoje.

„Tikiu, kad Rolandas – vyras, už kurio tekėsiu ir kuriam gimdysiu vaikus”, – šypsojosi Ieva.

Šaltinis www.lrytas.lt , Laura Čaplinskaitė ("Stilius")

Nuotraukos R. Neverbicko

« Atgal

Rėmėjai:

Mecenatas:
Mecenatas:
Informaciniai rėmėjai:
Informaciniai rėmėjai:

LRytas
LRyto TVPartneriai
Partneriai
Palaikyk!
Palaikyk!