„Mis Lietuva 2012” konkursas: paaiškėjo keturiolika finalininkių, kurios varžysis dėl gražuolės karūnos

Daugiau nei šeši šimtai merginų užpildė anketas ir panoro dalyvauti grožio konkurse „Mis Lietuva 2012”. Nors lauke buvo stingdantis šaltis, beveik penkiasdešimt merginų šeštadienio popietę išdrįso atvykti į atranką, stoti prieš komisiją ir įrodyti, kad būtent jos vertos patekti tarp keturiolikos laimingųjų ir balandžio 9 – ąją kovoti dėl gražiausios lietuvės titulo.

Į finalą, kuris vyks Klaipėdos „Švyturio arenoje”, pateko Karolina Parmionova, Ieva Ambrazaitė, Enrika Grigaitytė, Ernesta Kliucevičiūtė, Jolita Kuginytė, Eglė Leščinskaitė, Agnė Lukaitytė, Eglė Štandtaitė, Nora Sudarytė, Viktorija Sutkutė, Rasa Veneriūtė, Erika Vilimaitytė, Eglė Žilytė ir Erika Jusytė. Prieš pat finalą prie atrinktų merginų prisijungs „Mis laikinoji sostinė” ir „Mis Šiaulių kraštas”.

Šios merginos varžysis dėl gražiausios lietuvaitės titulo ir galimybės vykti į „Mis pasaulis 2012”, kuris vyks Kinijoje, Mongolijos regione.

Komisijos nariai, tarp kurių buvo dizaineris Aleksandras Pogrebnojus, „Misis Lietuva 2010” Vaida Kursevičienė, mados fotografas Raimundas Adžgauskas, „KristiAnos” mokymų vadovė Aušra Vareikienė, „Lietuvos ryto” žurnalistas Ramūnas Zilnys bei konkurso režisierė ir choreografė Leokadija Dabužinskaitė vienareikšmiškai tvirtino, kad finalistes išrinkti buvo nelengva.

„Šį kartą komisijai buvo sunku nuspręsti, kurios merginos patenka į „Mis Lietuva 2012” konkursą. Susirinko daug gražių ir įdomių dalyvių, todėl ilgai diskutavome, kurios merginos pateks tarp keturiolikos išrinktųjų“, - portalui lrytas.lt pasakojo A. Vareikienė.

Vilniuje „Nesė – Pramogų banke“ vykusi atranka komisijos nariui, dizaineriui A. Pogrebnojui paliko gerą įspūdį. Pasak jo, merginos buvo drąsios ir kiekviena iš jų verta paties geriausio.

Paklaustas, kokia mergina turi atstovauti Lietuvai „Mis pasaulis 2012” konkurse, A. Pogrebnojus atsakė, kad tokia, kuri kelia tautos pasididžiavimą: „Turi būti grožio ir vidaus sintezė. Juk ji pristatys mūsų šalį. Visas pasaulis žiūrės į gražiausią Lietuvos merginą ir galvos - štai tokios yra lietuvės."

Finaliniame renginyje merginos kovos ne tik dėl nugalėtojos karūnos. Vadovaujama nuolatinio konkursų organizatoriaus  Beno Gudelio, komisija taip pat nuspręs, kas taps „Mis Elegancija“, „Mis Foto“,  „Mis Gracija“, „Antroji Vicemis“ ir „Pirmoji Vicemis“. Tradiciškai renginio žiūrovai išrinks savo favoritę - „Mis Publiką“.

 

Šaltinia www.lrytas.lt, Beatričė Jurevičiūtė

Nuotraukos V.Ščiavinsko

« Atgal

Rėmėjai:

Mecenatas:
Mecenatas:
Informaciniai rėmėjai:
Informaciniai rėmėjai:

LRytas
LRyto TVPartneriai
Partneriai
Palaikyk!
Palaikyk!