Velykos – su gražuolėmis

„Kadangi mes vieninteliai Lietuvoje turime „Mis pasaulis” licenciją, tarptautinio konkurso rengėjai mus informavo, kad šiemet gražiausia pasaulio mergina bus renkama kur kas anksčiau.

Todėl turime suskubti ir šių metų „Mis Lietuvą” išrinkti ne vėliau kaip balandį.

Simboliška, kad gražiausia lietuvaitė bus tituluojama per Velykas, balandžio 9-ąją, – švenčiant gamtos atbudimą tą vakarą atsiskleis ir visas merginų grožis”, – kalbėjo Izolda Gudelis, vienos konkurso rengėjų „Academia Femina” vadovė.

Konkurse „Mis Lietuva” gali dalyvauti netekėjusios 17–24 metų merginos, kurios pasitiki savimi, yra žavios, veiklios, siekia užsibrėžto tikslo, norėtų užsiimti labdaringa veikla ir atstovauti Lietuvai pasauliniame grožio konkurse.

Registruotis interneto svetainėse http://mislietuva.lrytas.lt/arba http://mislietuva.lt galima iki sausio 31 d.

Per atranką vasario 4-ąją komisija išrinks 14 finalininkių.

„Mis Lietuva 2011” Ieva Gervinskaitė sako, kad po grožio konkurso ji įgijo daugiau pasitikėjimo savimi, drąsos siekiant užsibrėžtų tikslų ir neįkainojamos patirties – sutiko daugybę naujų žmonių bei išmėgino naujas veiklos sritis.

„Kviečiu merginas įrodyti lietuviams, kad mūsų šalyje gyvena tikrai gražios, protingos, charizmatiškos ir, be abejonės, drąsios merginos.

O jeigu tikite grožio konkursų skeptikų nuomone, kad gražioms ir protingoms merginoms to įrodinėti nereikia, tada leiskite savo išorės bei asmenybės grožiu pasigėrėti ne tik kaimynams bei draugams, bet visai Lietuvai ir netgi pasauliui”, – agitavo talentais ir aktyvumu visus sužavėjusi I.Gervinskaitė. (LR)

 

Šaltinis www.lrytas.lt

Nuotrauka R. Neverbicko

« Atgal

Rėmėjai:

Mecenatas:
Mecenatas:
Informaciniai rėmėjai:
Informaciniai rėmėjai:

LRytas
LRyto TVPartneriai
Partneriai
Palaikyk!
Palaikyk!