„Mis Lietuva 2012”

„Lietuvos ryto“ televizija skelbia atranką į prestižinį konkursą „Mis Lietuva 2012”. Tradiciškai gražiausia lietuvaitė renkama vasarą, tačiau šiemet konkursas organizuojamas daug anksčiau. Kuriai merginai atiteks „Mis Lietuva” titulas, paaiškės antrąją Velykų dieną.

 „Kadangi mes vieninteliai Lietuvoje turime „Mis Pasaulis” (angl. „Miss World“ licenciją, mus tarptautinio konkurso rengėjai informavo, kad šiemet gražiausia pasaulio mergina bus renkama kur kas anksčiau. Todėl turime suskubti bei šių metų „Mis Lietuvą” išrinkti ne vėliau, kaip balandį. Simboliška, kad gražiausia lietuvaitė bus tituluojama per Velykas - švenčiant gamtos atbudimą iškilmingą vakarą atsiskleis ir visas merginų grožis”,- sako Izolda Gudelis, vienos iš konkurso organizatorės „Academia femina” vadovė.

Konkurse „Mis Lietuva” gali dalyvauti netekėjusios 17 – 24 metų amžiaus merginos, kurios pasitiki savimi, yra žavios, veiklios, siekia užsibrėžto tikslo, norėtų dalyvauti labdaringoje veikloje ir atstovauti Lietuvai pasauliniame grožio konkurse.

Norinčios išbandyti save, kviečiamos užpildyti anketas interneto svetainėse: http://mislietuva.lrytas.lt/ arba http://mislietuva.lt. Registruotis galima iki sausio 31 d.

Per atranką, kuri vyks vasario 4 dieną, iš skirtingų grožio specialistų sudaryta komisija išrinks 14 finalininkių.

„Mis Lietuva 2011” Ieva Gervinskaitė teigia, kad dalyvavimas grožio konkurse jai suteikė daugiau pasitikėjimo savimi, drąsos siekiant užsibrėžtų tikslų ir neįkainuojamos patirties, sutinkant daugybę naujų žmonių bei išbandant naujas veiklos sritis. „Kviečiu merginas įrodyti lietuviams, kad mūsų šalyje gyvena tikrai gražios, protingos, charizmatiškos ir be abejonės - drąsios merginos. O jeigu tikite grožio konkursų skeptikų nuomone, kad gražioms ir protingoms merginoms to įrodinėti nereikia, tada leiskite savo išorės bei asmenybės grožiu pasigėrėti ne tik kaimynams bei draugams, bet visai Lietuvai ir netgi - pasauliui”, - agituoja talentais ir aktyvumu pasižymėjusi Ieva Gervinskaitė.

Nemažai patirties konkurse teigia pasisėmusi ir garsi atlikėja, grupės „Šarka” narė - Kristina Ivanova. „Šiame konkurse vadovavausi kredo: nereikia būti tobula, tiesiog reikia norėti būti gražia ir laiminga. Tai puiki galimybė tobulėti ir siekti savo užsibrėžtų tikslų visoms nebijančioms iššūkių merginoms, nežiūrint į tai ar jūs tik svajojate būti pastebėta, ar jau įkopusios į pripažinimo olimpą. Tai pavadinčiau naudinga ir įdomia mokykla, ženkliai papildžiusia mano jau turėtą šešerių metų patirtį scenoje,”- sako dainininkė, pernai laimėjusi „Mis Gracija” titulą.

Šaltinis www.lrytas.lt

Nuotrauka R. Neverbicko 

« Atgal

Rėmėjai:

Mecenatas:
Mecenatas:
Informaciniai rėmėjai:
Informaciniai rėmėjai:

LRytas
LRyto TVPartneriai
Partneriai
Palaikyk!
Palaikyk!