„Mis pasaulis 2011“ konkurse dalyvavusi gražuolė I.Gervinskaitė spaudos konferencijoje

Kibsiu į mokslus, nes praleidau nemažai paskaitų ir seminarų universitete“, - susirinkusiems grožio oazėje „KristiAna“ sakė gražuolė Ieva Gervinskaitė (22 m.) prieš kelias dienas grįžusi iš Londone vykusio „Mis pasaulis 2011” konkurso. Merginą domina ne tik grožio konkursai ir fotosesijos žurnalo viršeliams, bet ir teisės mokslai, kuriuos ji studijuoja Mykolo Romerio universitete.

- Visiems įdomu išgirsti tavo įspūdžius po Londone vykusio „Mis pasaulis 2011” konkurso. Kokios akimirkos tau įsimintiniausios?

- Įspūdžių ir įsimintinų akimirkų buvo daug. Viskas buvo puikiai suorganizuota, grįžčiau ten nedvejodama, kad ir žinočiau, jog gražiausios merginos titulo neiškovosiu. Patirtis gyvenime labai svarbi, o būdama ten, aš jos įgavau. Juk tai konkursas, kurį žiūrovai stebėjo iš 150 pasaulio šalių. Lipant į sceną drebėjo kojos ir rankos.

- Tradiciškai visų šalių tituluotos gražuolės užsiima labdaringa veikla. Galbūt ir tu žadi nustebinti tautiečius paramos akcijoms?

- Minčių ir planų yra daug. Dar dabar nieko konkretaus negaliu atsakyti, tačiau žinau, kad labdaringa veikla užsiimsiu tikrai. Savo vardo fondo neįkursiu, tačiau prisidėsiu prie kitų labdaringų organizacijų.

- Galbūt po konkurso sulaukei daugiau vyrų dėmesio ar pagyrų?

- Nežinau, ar dėmesio padaugėjo, tačiau sulaukiu daug komplimentų ir jaučiu palaikymą.

- Tenka išgirsti, kad kai kurios dalyvės į tokius konkursus atvyksta su pulku stilistų ir palyda, kuri pasirūpina gražuolėmis. Ar šiame konkurse buvo tokių merginų?

- Tikrai ne. Nė viena mergina neturėjo asmeninio stilisto, kuris visur vaikščiotų iš paskos. Apskritai, mums buvo uždrausta su daug kuo matytis. Visas dalyves prižiūrėjo „auklės“, norėdamos kažkur išeiti turėjome jų atsiklausti, organizatoriai kontroliavo kiekvieną mūsų žingsnį. Tiesą pasakius, laisvo laiko buvo labai mažai.

 

- Praėjusių metų „Mis Lietuva“ laimėtoja Gritė Maruškevičiūtė tvirtino, kad tokiuose konkursuose nugalėtoja būna aiški iš anksto. Ar sutinki su Gritės išsakytu teiginiu?

- Sunku pasakyti, nepagautas – ne vagis. Tiesiog manau, kad mergina, pasiryžusi dalyvauti tokiame konkurse, turi suprasti, kad komisija ir ne kas kitas nuspręs, kuri iš dalyvių verta karūnos. Šiame konkurse visoms merginoms buvo suteiktos vienodos teisės, nė viena nesijautė išskirtinė. O kalbų, kad konkursas nupirktas, būna visada. Kai aš laimėjau „Mis Lietuvą“, irgi buvo kalbančių, kad nugalėjau nepelnytai – už pinigus.

- Ar gandai, kad konkurse dalyvavo nemažai merginų, kurių grožis buvo dirbtinis – plastikos chirurgų kūrinys - teisingi?

- Dirbtinių dalyvavo: buvo tokių, bet tai būna ne tik grožio konkursuose. Tiek čia, tiek užsienyje. Aš buvau viena natūraliausių merginų.

- Su kokių šalių merginomis daugiausia bendravai? Kokį tau įspūdį paliko laimėtoja iš Venesuelos?

- Naujoji pasaulio gražuolė pasirodė labai miela ir paprasta. Mažai bendravome, nes ji nekalba angliškai, tik ispaniškai. Kambariu dalinausi su mergina iš Latvijos. Su ja sutarėme puikiai. Tiesa, susibičiuliavau ir su dalyvėmis iš Kazachstano, Sieros Leonės, Rusijos ir Švedijos. Visos šiltai bendravome, jokios įtampos nejutau.

- Sugrojusi akordeonu buvai įtraukta į talentingiausių dalyvių vienuoliktuką. Daug kas tikėjosi, kad tu būsi pripažinta talentingiausia konkurso mergina, tačiau nugalėjo Čilės atstovė. Ar labai nusiminei, kai sužinojai, kad nepavyko laimėti šioje rungtyje?

- Džiaugiuosi, kad likau pastebėta ir patekau į talentingiausių merginų vienuoliktuką. Labai nenusiminiau, tačiau visada norisi geriau. Buvo daug merginų, kurios gražiai dainavo, šoko ar grojo.

- Londone gyvena nemažai lietuvių. Ar konferencijų ir renginių centre „Earls Court”, kuriame ir vyko 61-asis „Mis pasaulis” konkursas, buvo galima išgirsti tave palaikančių tautiečių šūksnius ar pamatyti Lietuvos vėliavą?

- Po konkurso priėjo keletas lietuvių su manimi pasisveikinti ir palinkėti sėkmės, tačiau salėje plakatų ar vėliavų aš nemačiau. Kembridže sutikau studentą lietuvį, kuris mane sutikęs šūktelėjo: „Labas, Ieva.“ Buvo labai malonu. Viešbutyje, kuriame gyvenau, taip pat sutikau nemažai tautiečių. Kitų šalių gražuolių atvyko palaikyti didelis būrys gerbėjų, tačiau aš nenusimenu, kad maniškių nebuvo. Aš žinojau, kad už mane serga visa Lietuva prie televizoriaus ekrano.

- Ką patartum merginai, kuri kitąmet atstovaus Lietuvai „Mis pasaulis“ grožio konkurse?

- Reikia būti stipriai. Dalyvės kiekvieną dieną liejo ašaros. Pasibaigus apdovanojimų ceremonijai nebuvo galima rasti laisvų pakampių – jas buvo užėmusios verkiančios merginos. Kai kurios labai jautriai reagavo į pralaimėjimą. Aš neverkiau nė karto - nėra taip lengva mane pravirkdyti. Reikia tikėti savimi, bet nesėkmės atveju priimti pralaimėjimą natūraliai, juk vieni laimi, o kiti pralaimi.

- Ar grįžusi į Lietuvą jau matei savo artimuosius?

- Ne. Labai visų pasiilgau. Seniai Skuode lankiausi. Rytoj ten važiuoju, todėl nekantriai laukiu, kada galėsiu su visais pasisveikinti. Anglijoje viešėjau pirmą kartą, viskas labai patiko, tačiau beprotiškai pasiilgau Lietuvos. Nors sako, kad mūsų šalyje žmonės niūrūs ir nesišypso, tačiau jeigu šypsosi, tai bent žinai, kad nuoširdžiai.

 

Šaltinis www.lrytas.lt

Nuotraukos T.Bauro

« Atgal

Rėmėjai:

Mecenatas:
Mecenatas:
Informaciniai rėmėjai:
Informaciniai rėmėjai:

LRytas
LRyto TVPartneriai
Partneriai
Palaikyk!
Palaikyk!