Iš „Mis pasaulis 2011“ konkurso grįžusi lietuvė I.Gervinskaitė: „Nesvarbu, kad nelaimėjau - savimi pasitikiu dar labiau“

Vilniaus oro uoste vidurnaktį nusileido lėktuvas iš Frankfurto - po Londone vykusio 61-ojo “Mis pasaulis 2011” konkurso į Lietuvą grįžo jame dalyvavusi lietuvė Ieva Gervinskaitė. Nors šiame grožio konkurse mergina jokių titulų neiškovojo, jos veidą puošusi šypsena prieš dalyvavimą konkurse nedingo ir po jo – Ieva dėl nelaimėtos karūnos nenusimena, ji džiaugiasi, kad buvo pastebėta ir įtraukta į talentingiausių konkurso merginų vienuoliktuką.

Pavargusi po kelionės Ieva nebuvo kalbi, tačiau sakė, kad konkursas jai paliko labai didelį įspūdį ir visai nesvarbu, kad rezultatai nebuvo tokie, kokių norėjo ji ir tikėjosi visa Lietuva. „Grįžčiau ten dar kartą, kad ir žinodama, jog karūnos nelaimėsiu. Nesvarbu, kad neiškovojau jokio titulo, savimi pasitikiu dar labiau. Mane visi įsidėmėjo kaip gražią merginą su dideliu akordeonu“, - juokėsi I.Gervinskaitė.

Paklausta, kaip ji vertina naująją pasaulio gražuolę iš Venesuelos Ivian Sarcos, I.Gervinskaitė kukliai atsakė: „Komisija išrinko, vadinasi, komisija yra teisi. Laimėtoja labai graži, gaila, kad su ja teko mažai bendrauti, nes ji nekalba angliškai“. Nors visos konkurso gražuolės pasirodymą repetavo daugelį kartų, jaudulio tiesioginės transliacijos metu Ievai užteko. „Buvo labai baisu, labai jaudinausi, nors išėjimus į sceną kartojome ne vieną kartą“, - prisiminusi Londone vykusio konkurso „Mis pasaulis 2011” akimirkas sakė I.Gervinskaitė.

Ieva tikino, kad konkurse intrigų nebuvo, o visuomenėje vyraujantys stereotipai neva dalyvės plėšo sukneles ir slepia konkurenčių batelius – prasimanymas.  Tris savaites Didžiojoje Britanijoje praleidusi I.Gervinskaitė pasakojo, kad po apdovanojimų ceremonijos visų merginų laukė prašmatni vakarienė, šokiai ir linksmybės, todėl atvykusi į Lietuvą ji jautėsi labai pavargusi - užsnūsti pavyko tik keliom valandom.

Į Vilnių iš Londono per Frankfurtą skridusi I.Gervinskaitė nekantriai laukė, kada galės grįžti namo ir pamatyti savo tėvus, o paklausta apie artimiausius ateities planus šypsodamasi atsakė: „Dabar svajoju tik apie miegą ir kada galėsiu išvysti savo šeimyną“.

Šaltinis www.lrytas.lt

Nuotraukos R.Danisevičiaus 

 

 

« Atgal

Rėmėjai:

Mecenatas:
Mecenatas:
Informaciniai rėmėjai:
Informaciniai rėmėjai:

LRytas
LRyto TVPartneriai
Partneriai
Palaikyk!
Palaikyk!