„Mis pasaulis 2011“ karūna pasipuošė mergina iš Venesuelos

Sekmadienio vakarą Londone esančiame prabangiame konferencijų ir renginių centre „Earls Court” 61-ąjį kartą karūnuota gražiausia pasaulio mergina. „Mis pasaulis 2011“ nugalėtojos titulą iškovojo gražuolė iš Venesuelos Ivian Sarcos (21 m.).

 

Konkurso laimėtojai iš Venesuelos I.Sarcos teks metams kraustytis į Londoną, daug keliauti bei dalyvauti įvairiose labdaros akcijose. Pirmoji "Mis pasaulis 2011" vice mis išrinkta „Mis Filipinai“ Gwendoline Ruais, antroji - „Mis Puerto Rikas“ Amanda Perez.

Dėl gražiausios merginos titulo kovojo 113 merginų, jų turėjo būti daugiau – 122, tačiau ne visos merginos spėjo laiku gauti vizas ir atvykti į Didžiąją Britaniją. Gražiausia pasaulio mergina pretendavusi tapti atstovė iš Lietuvos Ieva Gervinskaitė nepateko tarp 15 pusfinalio dalyvių.

Sportiškiausios dalyvės titulą iškovojo Mariantly Tejada Burgos iš Dominikos respublikos. „Mis paplūdimio gražuolės” juosta pasipuošė „Mis Anglija“ Alize Mounter. „Mis topmodelio” konkurse dėl prizo rungėsi 20 merginų, o nugalėtoja tapo Kazachstano atstovė Zhanna Zhumaliyeva.

Talentingiausia konkurso dalyve išrinkta „Mis Čilė“ Gabriela Pulgar Luco. Lietuvė Ieva Gervinskaitė parodžiusi savo sugebėjimus groti akordeonu buvo išrinkta į talentingiausių konkurso dalyvių vienuoliktuką.

Šaltinis www.lrytas.lt

Nuotraukos R.Neverbicko, Reuters. 

« Atgal

Rėmėjai:

Mecenatas:
Mecenatas:
Informaciniai rėmėjai:
Informaciniai rėmėjai:

LRytas
LRyto TVPartneriai
Partneriai
Palaikyk!
Palaikyk!