„Mis Lietuva 2011“ Ieva Gervinskaitė Londone

Kaip jau žinote spalio 19d. „Mis Lietuva 2011“ Ieva Gervinskaitė išvyko atstovauti Lietuvą „Mis pasaulis“ konkurse.  Nuo pat atvykimo į Londoną iki lapkričio 6d., kada įvyks „Mis pasaulis 2011“ finalas, visos dalyvės dalyvauja įvairiuose pristatymuose, demonstruoja savo sugebėjimus, repetuoja, dalyvauja rungtyse bei pristato savo šalį.

„Sveika, viskas labai gerai, buvo dingęs bagažas, bet į viešbutį buvo atgabentas tą pačią naktį, tad viskas tikrai gerai. Puikiai jaučiuosi, gyvenu su Latve, gerai sutariam, visos dalyvės labai draugiškos. “ – taip skambėjo pirmoji Ievos žinutė iš Londono. Ir šiaip dienai jos nuotaika puiki, Ieva kupina optimizmo, drąsiai žvelgia į visus iššūkius ir deda daug pastangų, kad pasirodytų, kuo geriau.

Netrukome laukti pirmų gerų naujienų, konkurso dalyvės gali pasirinkti kokiose rungtyse dalyvauti ir mūsų Ieva noriai dalyvauja visur,  kur tik gali, tad jau galime pasidžiaugti, šauniais jos pasiekimais; iš 122 dalyvių dalyvavusių sporto varžybose, Ieva pateko į pusfinalį tarp 24 geriausių sportininkių. O Ievos talentas, groti akordeonu, buvo tikrai pastebėtas ir įvertintas, Ieva talentingiausių pasaulio gražuolių finale.

Nuo spalio 23 iki 27 dienos dalyvės viešėjo Škotijoje, kur mokėsi šokti tradicinius Škotų šokius, žaisti golfą, lankė įvairias pilis, mėtė į tolį rąstus (tradicinis Škotų žaidimas).

Konkurso organizatoriai paruošė gan įtemptą dienotvarkę dalyvėms, tad tik grįžusios iš Škotijos, kiekvienos merginos laukas asmeniškas interviu su „Mis pasaulis 2011“ konkurso teisėjais, kiekvienai dalyvei bus skirta vos 5 minutės papasakoti apie save.

Visų rungčių ir konkursų galutiniai rezultatai bus paskelbti lapkričio 6d. per „Mis pasaulis 2011“ finalą, tad kol kas belieka kantriai laukti ir „laikyti kumščius“ už mūsų atstovę.

www.mislietuva.lt

2011 10 26

« Atgal

Rėmėjai:

Mecenatas:
Mecenatas:
Informaciniai rėmėjai:
Informaciniai rėmėjai:

LRytas
LRyto TVPartneriai
Partneriai
Palaikyk!
Palaikyk!