Šią savaitę į Londoną skrendanti gražuolė I.Gervinskaitė tiki savo jėgomis konkurse „Mis pasaulis”

Į pasaulio grožio konkursą Londone šią savaitę išskrendanti gražiausia Lietuvos mergina Ieva Gervinskaitė dar nesusikrovė lagaminų, bet jau turi visus reikalingus daiktus. Draugiška, nuolat besišypsanti ir šneki 21-erių žemaitė iš Skuodo rajono pastarosiomis dienomis vis bėga ir bėga.

„Galvoje – didelė sumaištis. Vis mąstau, ar viską jau padariau, ar viską nusipirkau, ar ko nors nepamiršau. Vargina ir nuotaikų kaita.

Regis, atsikeliu kupina jėgų ir entuziazmo, o po valandos pradedu jaudintis ir panikuoti. Paskui – vėl džiaugiuosi, laukiu konkurso, o netrukus pajuntu įtampą”, – greitakalbe bėrė „Mis Lietuva” šįmet tapusi mergina.

Lapkričio 6-ąją Londone I.Gervinskaitė varžysis su gražuolėmis iš visos Žemės dėl „Mis pasaulis” karūnos.

Bet į Jungtinės Karalystės sostinę lietuvė išskrenda jau šią savaitę, nes iki konkurso dar laukia galybė repeticijų.

„Truputį neramu, – prisipažino I.Gervinskaitė. – Londone būsiu beveik tris savaites, o aš greitai pasiilgstu Lietuvos, šeimos, draugų. Tačiau mėgstu bendrauti, tad, manau, Londone nepražūsiu.”

– Ieva, kaip rengėtės konkursui „Mis pasaulis”?

– Daug laiko atėmė rėmėjų paieškos. Dizaineris Liutauras Salasevičius paskolino daug gražių suknelių, mados namai „Cantas” ir jų dizaineris Egidijus Sidaras paskolino kokteilinę suknelę, kurios privalumas tas, kad tai – dvi suknelės vienoje. Išverti – ir suknelė jau kitokios spalvos ir atrodo visai kitaip.

Daug įvairių suknelių paskolino „Birutės” salonas Kaune.

„KristiAnos” grožio centras pamokė, kaip gražiai susišukuoti, pasidažyti.

Anksčiau tos grožio paslaptys man nelabai rūpėjo, o dabar jas jau lyg ir išmanau.

Mokausi šokti, nes konkurso rengėjai reikalauja, kad mergina, vilkėdama savo šalies tautinį kostiumą, atliktų minutės šokį. Kadangi yra nedaug lietuvių liaudies šokių, kuriuos galima šokti vienam, pasirinkau tradicinį variantą – „Kepurinę”.

Taip pat nemažai muzikuoju – per talentų rungtį aš grosiu akordeonu.

– Akordeonu grojate devynerius metus: baigėte ne tik muzikos mokyklą, bet ir Klaipėdos konservatorijos akordeono specialybę. Kokį kūrinį grosite konkurse?

– Pasirinkau rimtą šiuolaikinį kūrinį „Fantazmas”, kurį sukūrė mano draugė Edita Vitkutė.

– „Mis pasaulis” šūkis „Grožis su tikslu” reiškia, kad gražuolės privalo užsiimti ir labdaringa veikla. Jūs pati lankėtės Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Vaikų onkologijos skyriuje ir ten praleidote popietę su vėžiu sergančiais vaikais. Ar labai jaudinotės, matydama sunkia liga sergančius vaikus?

– Išties buvo labai sunku. Kai rengiausi susitikti su sergančiais vaikais, labdaros ir paramos fondo „Padėkime kitiems” darbuotojų klausiau, kuo galiu padėti tiems vaikams.

Man atrodo, kad realiai – niekuo, nes tikrai nežinau, kaip padėti jiems pasveikti.

Nunešėme jiems vaisių, su „Šokolado namų” darbuotojais iš šokolado kūrėme paveikslą. Man atrodė, kad nieko svarbaus nenuveikiau, o man kažkodėl dėkoja.

Bet man paaiškino, kad kartais vaikams užtenka ir tiek.

Jiems nereikia brangių žaislų, pinigų, jiems reikia, kad kas nors juos aplankytų ir pabendrautų. Juk ligoninė – jų namai.

– Kiek lagaminų vešitės į konkursą Londone?

– Tikiuosi, kad užteks dviejų. Dar nesusikroviau. Manau, viską dėsiuosi paskutinę naktį.

Londone praleisiu beveik tris savaites, todėl ir daiktų reikės nemažai, bet aš tokia: nemėgstu apsikrauti, todėl vešiuosi tik tai, ko man iš tiesų reikės.

Šaltinis www.lrytas.lt

Nuotraukos R.Neverbicko, R.Danisevičiaus 

 

 

« Atgal

Rėmėjai:

Mecenatas:
Mecenatas:
Informaciniai rėmėjai:
Informaciniai rėmėjai:

LRytas
LRyto TVPartneriai
Partneriai
Palaikyk!
Palaikyk!