„Mis Lietuva 2011“ tapo I.Gervinskaitė, „Garbės Mis Lietuva“ juosta perduota žuvusios M. Baumilaitės tėvams

Šį vakarą jos varžėsi dėl gražiausios lietuvaitės karūnos.  Ji atiteko Ievai Gervinskaitei. Mergina Lietuvai atstovaus Londone vyksiančiame „Mis Pasaulis 2011” konkurse.

"Mis Foto 2011" titulas atiteko Eglei Jakubavičiūtei, o "Mis Elegancijos" - Liudvikai Jankauskaitei. "Mis Gracija" pripažinta grupės YVA narė Kristina Ivanova.

Titulas "Mis Publika" atiteko Brigitai Brožytei. Pirmąja vicemis tapo Greta Savickytė.

I.Gervinskaitė jau ne pirmą kartą bando laimę gražuolių konkursuose. Prieš ketverius metus (2007 m.) mergina pasirodė pirmą kartą ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje surengtame konkurse "Mis ūkininkaitė 2007".

Tuomet organizatoriai tvirtino, jog pačios gražiausios merginos gyvena kaime ir tikrai neapsiriko. Šiame konkurse teisėjavo ir žinomas televizijos laidų vedėjas, garsus žurnalistas Henrikas Vaitiekūnas.

Nors Ievai nepavyko laimėti pirmos vietos, bet be titulo ji neliko.

I.Gervinskaitei tuomet atiteko Vicemis titulas bei 3000 litų piniginis prizas. Ji taip pat pelnė "Mis publika" nominaciją. 

Į "Mis Lietuva" konkursą atvyko ir Natalija ir Danielius Bunkai, mat konkurso finale varžėsi Natalijos sesuo Kristina Ivanova.

Po konkurso surengto furšeto metu buvo pranešta, kad speciali "Garbės Mis Lietuva" nominacija bei juosta bus perduota tragiškai žuvusios Monikos Baumilaitės tėvams.

„Aš linkiu savo sesei nuskinti visus apdovanojimus“, - Superlt.lt portalui dėstė garsioji grupės „Yva“ įkūrėja. Nuo žmonos neatsiliko ir verslininkas D.Bunkus, kuris nepabijojo prie Natalijos prabilti apie Kristinos žavesį.

„Kristina labai graži. Manau, ji tikrai gali laimėti kokį nors titulą“, - prognozavo D.Bunkus.

Keturiolika šalies gražuolių daugiau kaip mėnesį intensyviai ruošėsi įspūdingam „Mis Lietuva 2011“ finalui. Pretendentės į gražiausios šalies merginos titulą kasdien mokėsi šokio žingsnelių, scenos judėjimo meno ir kitų dalykų.

                                                                                                                                                                      

 

 

 

Šaltinis http://www.lrytas.lt

Nuotrauka R.Neverbicko

« Atgal

Rėmėjai:

Mecenatas:
Mecenatas:
Informaciniai rėmėjai:
Informaciniai rėmėjai:

LRytas
LRyto TVPartneriai
Partneriai
Palaikyk!
Palaikyk!