Į „Mis pasaulį“ išvykstanti Agnė: „Nesu prastesnė už kitas“

Šių metų „Mis Lietuva“ nugalėtoja Agnė Kavaliauskaitė (21 m.) ir grožio konkurso pirmoji vicemis panevėžietė Patricija Belousova (19 m.) jau pradėjo pasiruošimą konkursams „Mis pasaulis“ ir „Mis visata“.

Į Londone vyksiantį grožio konkursą „Mis pasaulis“ Agnė išvyks jau šį ketvirtadienį. Pavergti vertinimo komisijos narių širdis lietuvaitė turės mėnesį.

Patricija šiuo metu intensyviai ruošiasi sausį Los Andžele organizuojamiems „Mis visata“ rinkimams.

Šia proga tituluotos gražuolės grožio oazėje „KristiAna“ pasidalijo savo įspūdžiais besiruošiant tarptautiniams konkursams, papasakojo, kaip ketina sužavėti pasaulį.

Agnės ir Patricijos pasveikinti ir palinkėti sėkmės atvyko Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas. Taip pat jis įteikė merginoms dovanų knygas „Tai Lietuva“ („This is Lithuania“). Jas Agnė ir Patricija vešis kartu su savimi į konkursą, kaip dovaną, pristatančią jų gimtąją šalį. Knygas merginos paaukos aukcionui, per kurį surinktos lėšos bus skirtos labdarai.

Finalui papuoš Liutauras Salasevičius

Pasak Agnės, pasiruošimas konkursui prasidėjo tą patį vakarą, kai ją išrinko „Mis Lietuva“. Mat iš karto reikėjo išsirinkti rūbus, pasiruošti talento rungčiai.

Labiausiai Agnė ir Patricija yra dėkingos dizaineriui Liutaurui Salasevičiui. Jis rūpinosi merginų įvaizdžiu ir per nacionalinės atrankos etapą, ir besiruošiant tarptautiniams grožio konkursams. Būtent Liutauro vakarinės suknelės papuoš A.Kavaliauskaitę ir P.Belousovą per grožio konkursų „Mis pasaulis“ ir „Mis visata“ finalus.

Pieno spalvos suknia, išsiuvinėta kristalais, papuoš A.Kavaliauskaitę per konkurso finalą. Per jį Liutauras Agnės įvaizdžiu pasirūpins asmeniškai. Jis ją sušukuos, sukurs makiažą, padės apsirengti.

Iki tol A.Kavaliauskaitė savo išvaizda rūpinsis pati. Makiažo paslapčių ir pačią kosmetiką jai suteikė „KristiAna“ ir „Make Up Factory“.

L.Salasevičius Agnei įteikė ir daugiau suknelių, su kuriomis gražuolė pasirodys viešėdama Londone. 

„Tiesą pasakius, rėmėjų ieškojimas užtruko ilgai, nes dizaineriai buvo užsiėmė kolekcijų kūrimu. Atsirado tokių, kurie nuoširdžiai man padėjo, pavyzdžiui, „V Desire“, „Puantas“, Agnė Kuzmickaitė“, - vardijo A.Kavaliauskaitė.

Iš viso „Mis Lietuva 2014“ karūnos nugalėtoja į Londoną vešis apie 30 suknelių. Tarp jų - Klaipėdos krašto tautinis kostiumas. Prie jo mergina priderins gintarinius karolius, kuriuos Agnei paliko amžiną atilsį jos močiutė.

Komisiją žavės šokiu

Choreografiją Klaipėdos universitete studijuojanti A.Kavaliauskaitė žiūri komisiją bandys papirkti šokiu. 

„Tai bus klasikinio ir šiuolaikinio šokio sintezė. Tai jausmų šokis apie gerąją ir blogąją gyvenimo puses.

Šokį sukūriau specialiai šiam konkursui. Tik paskutinę savaitę pradėjau kurti. Ilgai ieškojau muzikos, kuri atitiktų šį konkursą, kas būtų įsimintina. Juk ten merginos rodo savo vokalinius sugebėjimus, tautinius instrumentus. O pašokti šiek tiek gali visi. Aš stengsiuosi parodyti tiek šokį, tiek jausmą“, - kalbėjo Agnė.

 Nors lietuvaitės tarptautinio grožio konkursuose neskina laurų, Agnė dėl to visai nesibaimina. Juk visų šalių atstovės į karūna pretenduoja lygiais šansais.

„Žinoma, Lietuvai ne visada sekdavosi. Jeigu galvosime, kad ir šiemet nieko nepasieksim, tai su tokiu požiūriu tikrai nieko nebus. Pasiekimas yra bent jau būti pastebėtai iš to 125 merginų. Vis dėlto nesijaučiu prastesne už kitas“, - patikino A.Kavaliauskaitė.

Dėl to ji turės kovoti pati. Būtent tai Agnė suvokė ruošdamasi konkursui. Ji patikino, kad šis laikotarpis buvo gera gyvenimo pamoka, per kurią išmoko, kad niekas kitas ja gyvenime nepasirūpins, ji turi galvoti savo galva.

„Buvau visiškai savarankiška. Kiek susiruošiau, susirinkau suknelių, tiek jų ir turiu“, - kalbėjo tituluota gražuolė.

Tautinis kostiumas - „Metų“ tematika

Štai Patricija ruoštis tarptautiniam grožio konkursui pradėjo tik praėjusią savaitę. Iki šiol visą jos laiką atėmė treniruotės ant parketo ir varžybos.

Sportinių šokių pasauline čempione siekianti tapti P.Belousova išliejo apmaudą, kad konkurse „Mis visata“ nebus talento rungties.

„Labai gaila, tai būtų stiprioji mano pusė“, - patikino Patricija.

Vis dėlto gražuolė nepalaidoja vilties sušokti prieš žiuri. Pildydama dalyvio anketą mergina nurodė, kad yra puiki šokėja ir norėtų šį talentą pademonstruoti. Patricija ketina parašyti laišką konkurso organizatoriams su klausimu, ar galėtų pademonstruoti savo talentą.

Jei ji sulauks teigiamo atsakymo, į JAV atskris jos šokių ir gyvenimo partneris Tomas Fainšilas.

P.Belousova neslepia, jai tapus tituluota gražuole Tomas ėmė pavyduliauti. Vis dėlto džiaugsmas ir meilė - stipresni, tad nereikšmingų pykčių pora išvengia.

Jiedu mieliau džiaugiasi kiekviena laisva minute. Įtemptu grafiku gyvenančiai Patricijai nueiti į kino teatrą ar į baleto spektaklį - tikra šventė.

„Iki šiol neturėjau laisvalaikio ir dabar jo neturiu. Bet vardan tikslo reikia daug dirbti ir stengtis“, - šypsojosi P.Belousova.

Per konkursą „Mis visata“ Patricija pristatys savo gimtinę, vilkėdama stilizuotą tautinį kostiumą. Jį mergina kūrė kartu su savo šokių suknelių dizainere Egle Modzeliauskiene. Pats kostiumas sukurtas pagal Kristijono Donelaičio „Metų“ motyvus.

 

Šaltinis www.lrytas.lt

 

« Atgal

Rėmėjai:

Mecenatas:
Mecenatas:
Informaciniai rėmėjai:
Informaciniai rėmėjai:

LRytas
LRyto TVPartneriai
Partneriai
Palaikyk!
Palaikyk!