"Mis Lietuva 2011" finalas

 

„Mis Lietuva 2011” finalas vyks Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, liepos 6-ąją Palangos vasaros estradoje. Merginos specialiai renginiui ruošia įspūdingą teatrališką pasirodymą, rungsis maudymosi kostiumėlių ir elegancijos konkursuose.

Kam turi atitekti „Mis Lietuva“ titulas iki šiol spręsdavo tik komisija, tačiau šį kartą svarbiausią sprendimą įtakos ir renginio žiūrovai. Vadovaujama nuolatinio konkursų organizatoriaus Beno Gudelio, komisija taip pat nuspręs, kas taps „Mis Elegancija“, „Mis Foto“, „Mis Gracija“, „Antroji Vicemis“ ir „Pirmoji Vicemis“. Tradiciškai renginio žiūrovai ir lrytas.lt skaitytojai išrinks savo favoritę - „Mis Publiką“.

Palangos vasaros estradoje vyksiančioje grožio šventėje koncertuos  populiariausi Lietuvos atlikėjai: Rytis Cicinas, Deivis su Renata, Andrius Rimiškis, Stano trio kartu su Ramūnu Rudoku ir Mariumi Jampolskiu (nauja grupė „Chilli Man“), grupės „Amberlife“, „Pikaso“, „Junior“ ir „Lemon Joy“.

Konkursą „Mis Lietuva 2011” ves ir žiūrovus su finalininkėmis pažindins linksmiausi ir mylimiausi “Lietuvos ryto” televizijos laidų, radijo ir renginių vedėjai Livija Gradauskienė ir Vytenis Sinkevičius.

 

Šaltinis www.lrytas.lt

Straipsnio autorius, Liuminata Mickutė

Bilietus į „Mis Lietuva 2011” finalą galite įsigyti čia.

Didįjį finalą liepos 6 dieną nuo 19 val. tiesiogiai transliuos „Lietuvos ryto“ televizija.

 

 

« Atgal

Rėmėjai:

Mecenatas:
Mecenatas:
Informaciniai rėmėjai:
Informaciniai rėmėjai:

LRytas
LRyto TVPartneriai
Partneriai
Palaikyk!
Palaikyk!