Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /var/www/vhosts/mislietuva.lt/httpdocs/inc/inc_main_nominante.php on line 55

BLOG'as (2)

„Mis Lietuva 2011“ dienoraštis: L.Jankauskaitę labiausiai palaiko mama ir draugas

Antrame savo dienoraštyje norėčiau Jums papasakoti kaip jaučiausi atrankos metu bei kokie mano įspūdžiai iš konkurso metu vykstančių repeticijų, fotosesijų, interviu...Kai sulaukiau pasiūlymo dalyvauti atrankoje daug dvejojau – perskaičiau straipsnį, jog į atranką pakviestos įvairių tarptautinių konkursų dalyvės ir nugalėtojos, modeliai. Pradėjau abejoti savimi.

 Tačiau mamytė ir mano draugas labai mane palaikė ir skatino pabandyti. Taigi važiavau į Vilnių nieko nesitikėdama. Mergaitės tikrai buvo labai gražios, daug patyrusios, todėl nustebau, jog atrinko mane. Tačiau širdyje labai džiaugiausi, nes apie dalyvavimą „Mis Lietuva“ konkurse senai svajojau, tačiau vis nepasiryždavau išbandyti savo jėgų. Iškart buvo aišku, jog gyvenimas iki liepos 6 dienos apsivers aukštyn kojomis – kasdienę rutiną „universitetas-darbas-namai“ pakeitė laikinas apsistojimas Vilniuje, ilgos repeticijos, fotosesijos, interviu dalijimai. Ir galiu prisipažinti – net dabar iki galo visko nesuvokiu, keista kalbėtis su žurnalistais ir su profesionaliu makiažu pozuoti garsiam fotografui. Tačiau labai džiaugiuosi turėdama tokį šansą. Labiausiai vertinu repeticijas su gerbiamą Leokadiją. Ši moteris tikras elegancijos įsikūnijimas. Kadangi į konkursą ėjau su tikslu tapti kiek moteriškesnė, išmokti gražiai vaikščioti – mano lūkesčiai pildosi su kaupu. Leokadijos pamokos – aukso vertės, kiek daug niuansėlių ji mus išmokino – kaip vaikščioti, kaip stovėti, kaip pozuoti...Antradienį vyko vakarinių suknelių matavimasis „Birutės salone“ Kaune. Visų merginų suknelės labai gražios, savo suknele esu labai patenkinta. Trečiadienį vyko fotosesija su išrinktomis suknelėmis. Galiu pasakyti, jog visos atrodėme tarsi fėjos – finalo metu linkiu sėkmės komisijai renkant tą vienintelę nugalėtoją, kadangi visos panelės atrodė pasakiškai gražios. Fotosesijos metu reikėjo ne tik suknelę gražiai pateikti, tačiau ir pačiai atrodyti elegantiškai, todėl Leokadijos pamokos labai pravertė.Apskritai, esu labai dėkinga visiems, už galimybę dalyvauti šiame konkurse – įspūdžiai liks visam gyvenimui. Nekantriai laukiu kitų repeticijų bei fotosesijų, o labiausiai – finalo, kuriame galėsime parodyti, ko per visą laiką išmokome.

 Šaltinis www.lrytas.lt

Kuo gyvena Liudvika?

Esu Liudvika Jankauskaitė, 21 metų studentė iš Šiaulių. Ką tik baigiau trečią ekonomikos studijų kursą, laukia dar vieni, paskutinieji, metai universitete. Daugiau negu metus dirbu sporto prekių parduotuvėje (darbas žmogų puošia, tiesa?). Šaunu, jog išeina suderinti darbą ir mokslus, o taip ir veiklos daugiau turiu. Prisipažinsiu – patinka kartais patinginiauti, praleisti dieną gulinėjant ant sofos su žurnalu rankose ar gaminant kokį skanų patiekalą. Kulinarija – vienas mano talentų. Už tai galiu būti dėkinga savo mamytei, kuri gamina nuostabiai (ir kodėl ji netapo profesionalia kulinare?!). Tiesa, kepsnių ir cepelinų negaminu, tačiau pyragai ir desertai – mano silpnybė. Nors gamindama ir užtrunku kone dvigubai ilgiau, negu recepte nurodytas patiekalo gaminimo laikas, jaučiu didelį malonumą ragaudama skaniuosius savo šedevrus. Na kaipgi jie gali būti neskanūs, kai ruošdama įdedu patį svarbiausią prieskonį – meilę! Jei patiekalas ruošiamas skubotai ir atmestinai – nebus ir kuo gardžiuotis...

Bet laisvu laiku ne vien pyragus kepu, kitaip bijočiau svarstyklių, kaip didžiausio savo priešo. Stengiuosi aktyviai leisti laisvalaikį - išvykti į gamtą su draugais iškylauti, palakstyti su šuneliu, važinėtis dviračiu. Pasivaikščiojimą po parduotuves taip pat priskiriu prie aktyvaus poilsio J Bet širdis labiausiai džiaugiasi kai galiu valandų valandas vaikštinėti pajūriu... Pati gimiau Palangoje, todėl džiaugiuosi, jog Mis Lietuva konkursas vyks mano gimtajame mieste.Didžiausia vertybė man – šeima. Nuo pat mažens svajojau kaip sukursiu darnią ir mylinčią šeimą. Todėl labai džiaugiuosi turėdama nuostabius tėvelius ir mylimą žmogų šalia ir kasdien vis artėju prie savo svajonės išsipildymo!

Na tikriausiai perskaitę mano aprašymą supratote, jog esu paprasta mergina. Esu užsispyrusi – tvirtai siekiu užsibrėžtų tikslų. Manau, jog gyvenime svarbiausia siekti stabilumo – įgyti išsilavinimą, pasiekti karjeros aukštumų, tuomet galėsi būti pavyzdžiu kitiems. Pasitikėjimas ir tikėjimas savimi – du palydovai, einant šiuo keliu.

Šaltinis www.lrytas.lt

Nominantę kalbino Liuminata Mickutė 

Komentarai (2)

Rašyti komentarą

Graske 2011-06-30, 00:13

Pagrindine foto ispudzio tikrai nepadare, taciau kitos-wow! bet pastebejau kad visu merginu pagrindines, niekam tike, tik kitos foto atskleidzia visa grozi. Sekmes :)

Rita 2011-07-02, 19:09

geros foto - pagrindinis koziris. o siaip tai visos merginos eilines, dailios lietuvaites. tokiu nemazai pas mus. sekmes drasiausioms. :)

Rėmėjai:

Mecenatas:
Mecenatas:
Informaciniai rėmėjai:
Informaciniai rėmėjai:

LRytas
LRyto TVPartneriai
Partneriai
Palaikyk!
Palaikyk!