Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /var/www/vhosts/mislietuva.lt/httpdocs/inc/inc_main_nominante.php on line 55

BLOG'as (2)

„Mis Lietuva 2011“ dienoraštis: K.Ivanovos viešas kreipimasis į konkurentes

Praėjo beveik mėnuo laiko, kai mes su merginomis gyvename “Mis Lietuva 2011” konkurso nuotaikomis. Konkursas jau eina į pabaigą, liko tik finišo tiesioji, todėl šį kartą savo dienoraščio puslapį nusprendžiau skirti Jums, merginos.

Nuoširdžiai dėkoju Jums mergaitės, kad esame tikra komanda. Juolab, kad tokiame konkurse yra galimybė dalyvauti tik vieną vienintelį kartą gyvenime, todėl labai džiaugiuosi, kad šią mokyklą praeisime visos kartu.

Ievutė mūsų darbštuolė bitutė, jos pilna visur ir visada. Klauskite, o Ievulė atsakys. Brigita mūsų jauniausias komandos narys, kuriai viskas visada yra gerai, jokie sunkumai jai nebaisūs. Jei reikės pagalbos Eglutė tuoj pat atskubės padėti, ji žino kaip atsirasi reikiamoje vietoje reikiamu laiku. Ilma ir Jovita mūsų aukštosios liepaitės, jei puls priešas šios merginos visada apgins. Jovituk, žinok, kad niekas gyvenime nevyksta be reikalo reikia tik užsispyrimo, tu juk žinai apie ką aš kalbu. Alma mergytė kaip uogytė, kuri papuošia mūsų moterišką kompaniją įvairiausiomis spalvomis. Su Austėja tikrai galėtumėme dalintis bateliais, nes jau spėjome išsimatuoti viena kitos batukus. Greta S. geros nuotaikos užtaisas, visada besišypsanti ir pakelianti nuotaiką visoms merginoms, ne veltui ją draugai vadina šypsenėle. Liudvika atsakingas ir šeimos žmogus, ji niekada nepraleis jai svarbių žmonių įsimintiniausių akimirkų ir nesvarbu kiek tai atimtų jos brangaus laiko. Tikrai žinau su kuo eičiau pašėlti į Vaido Baumilos koncertą. Sotera, ruošiu porą bilietukų mums pirmose eilėse. Doviliuk, kuklumas žmogų puošią, žaviuosi tavo užsispyrimu ir noru iš šio konkurso pasiimti viską ką jis duoda. Gretut D., išryškinam privalumus ir einam pirmyn iškelta galva, kovojam iki pergalės mergyt!

Labai laukiame paskutinės mūsų komandos narės Deimanės ir visų keturiolika “Mis Lietuva 2011” merginų vardu kviečiu Jus, liepos 6d. į Palangos Vasaros estradą palaikyti mūsų.

Šaltinis www.lrytas.lt

Kuo gyvena Kristina?

Esu Kristina Ivanova (23m.) gimiau ir užaugau Kaune, tačiau įstojusi į Klaipėdos universitetą savo gimtąjį miestą iškeičiau į romantiškąjį uostamiestį. Buvo labai liūdna atsisveikinti su visais draugais ir išdumti gyventi į kitą Lietuvos kraštą, tačiau kiekvienas miestas kažkuo užburia. Po ketverių metų studijų mano pirmas tikslas buvo įgyvendintas, tapau diplomuota visuomenės sveikatos specialiste. Jaučiuosi labai laiminga, jog galiu drąsiai pasakyti, kad ši sritis tikrai skirta man. Todėl nutariau toliau gilinti savo žinas ir šiais metais jau pabaigiau pirmą magistrantūros Sveikatos priežiūros vadybos kursą.

Mano tėveliai mane visada mokė, jog gyvenime reikia sugebėti išsikelti sau tikslus ir tų tikslų siekti. Stengiuosi neapvilti jų, nes jų gyvenimo mokykla man yra svarbiausia. Vadovaujuosi taisykle, jog pradėtą darbą reikia visada užbaigti, todėl prieš pasinerdama į naują veiklą aš labai gerai pasveriu savo galimybes.Apsispręsti dėl dalyvavimo Mis Lietuvos konkurse man padėjo mano patys artimiausi žmonės, kurie labai mane palaiko. Sesuo Natalija, net nedvejodama pasakė:” Eik pirmyn iškelta galva ir tau pavyks”. Dėl įtempto darbo grafiko: koncertų, filmavimų, fotosesijų, šokių repeticijų, darbų su grupe „Yva“ labai sunku visur suspėti, tačiau kiekviename sunkume stengiuosi ižvelgti tik teigiamas darbo puses ir tai man padeda judėti pirmyn.„Mis Lietuva“ konkursas nėra tuštybių mugė, kaip sako daugelis skeptikų. Šis konkursas – ne tik iššūkis ir savęs išbandymas: tai ir puiki proga giliau pasinerti į mados, kosmetikos ir grožio sritis. Įgyti naujų žinių, išmokti įvairių subtilybių mums padeda tikri prifesionalai. Vadovaujuosi savo kredo: nereikia būti tobula, tiesiog reikia norėti būti gražia ir laiminga. Tas noras – labai svarbus, bet mums moterims neretai jo pritrūksta. Tikiu, kad kiekviena moteris yra nepaprastai graži…

Šaltinis www.lrytas.lt

Nominantę kalbino Liuminata Mickutė

Komentarai (5)

Rašyti komentarą

Asta 2011-06-22, 15:14

Norėčiau paklausti, nuo kada mis Lietuva dalyves ir pretendentes i karūną gali būti nuogos žurnalams pozavusios merginos??? Atsakykite

Eglė 2011-06-23, 15:17

Labai gražii, ; DD

to asta 2011-06-24, 14:18

o kodel ne?grazi pana koks skirtumas kas ji tokia.

2011-06-25, 23:16

fui

Arta 2011-06-28, 12:44

Nuostabiai graži. Kaip ir sesuo. Ivanovos yra geros veislės

Rėmėjai:

Mecenatas:
Mecenatas:
Informaciniai rėmėjai:
Informaciniai rėmėjai:

LRytas
LRyto TVPartneriai
Partneriai
Palaikyk!
Palaikyk!