Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /var/www/vhosts/mislietuva.lt/httpdocs/inc/inc_main_nominante.php on line 55

BLOG'as (2)

„Mis Lietuva 2011“ dienoraštis: G.Savickytė neatsimena, ką kalbėjo komisijai per antranką

Viskas įvyko birželio 4d. , kai vyko „Mis Lietuva 2011“ atranka. Rytas buvo nuostabus , todėl ir nuotaika buvo puiki. Baimės, kad galiu būti neišrinkta visiškai nebuvo. Tiesiog sau sakiau, kad gyvenime reikia išbandyti viską, o kokie rezultatai – nesvarbu. Svarbu būsiu išbandžiusi ir žinosiu ką galiu, o ko ne.

Atvykusi į sutartą vietą buvau paskutinė. Susirinkusios merginos buvo gražios ir žinoma visos tikėjosi būti išrinktos ir pastebėtos. Teko truputį palaukti kol viskas susidėlios į vietas ir galėsime pasirodyti komisijai. Laikas ėjo lėtai, su kiekviena minute buvo vis daugiau baimės ir jaudulio. Žinoma stengiausi save raminti, galvodama , kad viskas bus gerai. Visos merginos buvo pasitempusios, savimi pasitikinčios ir laukė minutės, kada galės pasirodyti komisijai. Atėjo ir mano minutė. Pagaliau stovėjau prieš komisiją ir laukiau savo eilės, kada galėsiu kalbėti ir prisistatyti. Buvo tikrai baisu. Norėjau, kad viskas kuo greičiau pasibaigtų. Pajutau, kad visa drebu. Pažiūrėjusi į kitas merginas, mintyse nusijuokiau, nes jos kaip ir aš labai jaudinosi. Atėjo mano eilė kalbėti su komisija ir baigusi kalbėti pagalvojau : „ O ką aš pasakiau, gi nieko nepamenu“ . Gal tai ir juokingai skamba, bet stresas vis dėlto daro savo. Kai visos merginos prisistatė komisijai, turėjome grįžti į laukiamąjį ir laukti žinių, kas bus toliau. Širdyje tikėjausi, kad galiu būti išrinkta. Čia gi normalu, nes, mano manymu, kiekviena mergina, kuri pasitiki savimi tikisi, kad gali būti išrinkta. Taigi, pirmas etapas praeitas, reikia laukti antrojo. Ir pagaliau sužinau, kad komisija ir vėl nori mane pamatyti. Reikėjo užsidėti maudymosi kostiumėlį ir grįžti vėl į salę. Buvau patenkinta ir galvojau, o kas bus jei mane atrinks? Kai atlikome užduotis kurių prašė komisija, laukėme galutinio atsakymo kas lieka, o kas išeina. Visos merginos stovėjome kaip ant adatų. Ir pagaliau sužinau, kad esu išrinkta į konkursą „Mis Lietuva 2011“. Jausmas buvo neapsakomai puikus. Labai džiaugėmės visos panelės, kad mus išrinko. Pasirašiusios sutartis visos atsisveikinome iki kito karto. Atlikusi viską, ką reikėjo, jaučiausi pavargusi, nes stresas ir jaudulys padarė savo. Tačiau buvau labai patenkinta, kad gyvenimas suteikia galimybę kažko naujo išbandyti.

Šiuo metu vyksta repeticijos, kurios nėra labai lengvos, bet kaip sakoma, per kančias į žvaigždes. Liko pusantros savaitės iki finalo, bet dar daug darbų nusimato. Tačiau laikas Vilniuje eina labai greitai, repeticijos kad ir sunkios, bet labai naudingos. Mus moko, kaip gražiai stovėti, vaikščioti, kalbėti. Visos pamokos mums tik į naudą, nes ką išmoksime dabar, parodysime liepos 6 dieną Palangoje.

 Šaltinis www.lrytas.lt

Kuo gyvena Greta?

Man 19 metų. Gimiau ir užaugau Telšių mieste. Praėjusiais metais baigiau Telšių Atžalyno vidurinę mokyklą. Baigusi mokyklą norėjau įsitikinti, ar tikrai norėsiu būti kinezeterapiaute. Todėl nusprendžiau baigti Vilniuje UAB „Femina Bona“ visažistės kursus. Tad šį pavasarį sėkmingai juos baigus nusprendžiau, kad studijuosiu kinezeterapiją. Pasitikėjimas savimi mane paskatino dalyvauti šiame konkurse.

 

Esu linksma, draugiška. Nuo pat vaikystės mane vadino šypsenėle. Man nesunku padovanoti šypseną net ir labai piktam žmogui. Visada pagalvoju, kad geriau skleisiu gerą nuotaiką ir būsiu atvira, nes pykčio, pavydo ir apgaulės mūsų gyvenime ir taip per daug.

Labai myliu gyvūnus. Labiausiai myliu šuniukus. Namuose auginame du šuniukus, du vėžliukus ir dekoratyvinį, pūkuotą triušiuką. Jeigu galėčiau, įrengčiau gyvūnėlių prieglaudą. Negaliu matyti neprižiūrėtų, likimo valiai paliktų našlaičių.

Jeigu tapčiau „Mis Lietuva-2011“, labai norėčiau padėti vaikams, kurie gyvena be tėvų meilės-yra našlaičiai. Aš užaugau apgaubta begaline tėvų meile, tad norėčiau šia šiluma pasidalinti su tais, kuriems šios šilumos labiausiai reikia.

 Šaltinis www.lrytas.lt

Nominantę kalbino Liuminata Mickutė

Komentarai (7)

Rašyti komentarą

Stebetoja 2011-06-21, 23:31

Si mergina tikrai gaus kuria nors nominacija :)

Eglė 2011-06-23, 15:19

Žinoma gaus ji gražii ; DD

Komentatorius 2011-06-28, 11:17

Ši pretendentė,mano manymu, pati gražiausia. Nuostabi,spinduliuojanti šypsena ir paprastumas.Aš už Tave.

Komentatorius 2011-06-28, 11:20

Ši pretendentė,mano manymu, pati gražiausia. Nuostabi,spinduliuojanti šypsena ir paprastumas.Aš už Tave.

Graske 2011-06-30, 00:01

Tikrai labai grazi, beja labai patiko 2 foto, tartum kitas zmogus! Sekmes mergyte konkurse :)

Marijus 2011-07-02, 23:53

palaikau savo miesto mergina....ir manau,kad jai sekme nusisypsos...bukime vieningi Zemaiciai,palaikykime savo krasta ir nusluostykime noseles kitiems!!!!

Giedre 2011-07-04, 18:43

Mergina su šarmu, daili. Labai israiskingi ir grazus skruostikauliai, kai kuriose foto ypac graziai isryskeja :)

Rėmėjai:

Mecenatas:
Mecenatas:
Informaciniai rėmėjai:
Informaciniai rėmėjai:

LRytas
LRyto TVPartneriai
Partneriai
Palaikyk!
Palaikyk!