Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /var/www/vhosts/mislietuva.lt/httpdocs/inc/inc_main_nominante.php on line 55

BLOG'as (3)

E.Jakubavičiūtė tikisi pasipuošti nugalėtojos karūna

Štai ir viskas! Tiksliau beveik viskas. Liko mažas paskutinis žingsnelis šiame konkurse – renginio finalas.

Tiesioginė televizijos transliacija, garsioji Palangos vasaros estrada, pilna salė žmonių, mūsų pasirodymai, kuriems intensyviai ruošėmės kelias savaites, ir komisijos pirmininkas paskelbs nugalėtojos vardą. Viskas, šį gyvenimo puslapį bus galima užversti.

Nesvarbu kaip viskas baigsis, aš neklausiu savęs ar vertėjo dalyvauti. Į šį klausimą sau atsakiau dar iki prasidedant repeticijų maratonui. Taip, tikrai vertėjo čia dalyvauti. Tai graži gyvenimo patirtis ir įvykis, kurį bus malonu prisiminti. Jau nekalbant apie tai, kad buvo labai įdomu iš vidaus pažinti tokių konkursų „virtuvę“, susipažinti su naujais žmonėmis, įgyti sceninės patirties.

Ar noriu ir tikiuosi nugalėti? Be abejonės. Nepatikėsiu, kad bent viena iš čia dalyvaujančių merginų to nenori ir apie tai nesvajoja. Nugalėtojai neteisiami. „Mis Lietuva 2011” konkurso laimėtoja taps viena iš keturiolikos merginų. Žinau, kad ji bus verčiausia šio titulo. Liko laukti tiek mažai.

 Šaltinis www.lrytas.lt

 

„Mis Lietuva 2011“ dienoraštis: E.Jakubavičiūtė konkurencijos tarp dalyvių nejaučia

Kuomet mūsų paprašė pasidalinti savo pirmais įspūdžiais apie dalyvavimą „Mis Lietuva 2011“ konkurse, pasiruošimą šio renginio finalui, pirmiausia pagalvojau kokia turėtų būti teksto apimtis... Įspūdžių jau dabar yra sočiai, todėl trumpai apie tai kas labiausiai įstrigo atmintyje.

Esu ne kartą girdėjusi, kad panašiuose konkursuose, jo užkulisiuose, tarp dalyvių yra juntama milžiniška įtampa, konkurencija. Turbūt ne vienas esame girdėję ar skaitę apie specialiai kišamus vienas kitam pagalius į ratus, apie supjaustytas sukneles, nulaužtus kulniukus, bandymus pakenkti, apjuodinti, ir tokiu būdu pašalinti savo konkurentes iš kovos. Neslėpsiu, prisiklausius panašių istorijų šioks toks nerimas patekus į finalą buvo juntamas ir man. Ir nors šiuo metu yra tik mūsų pasiruošimo finalui pusiaukėlė, nelabai galiu įsivaizduoti, kad panašūs dalykai galėtų vykti ir pas mus. Visos merginos mielos, daugiškos ir jokių pykčių ar pavydo tarp mūsų nėra. Dažnai pertraukų tarp repeticijų metu visos einame kartu užkąsti, kalbamės, bendraujame ir juokaujame. Jei ir kartais patraukiame viena kitą per dantį, „padeliojame“ viena kitai ant galvų karūnas, tai viskas yra daroma su gera ir teigiama humoro doze. Su humoro jausmu pas šių metų finalininkes tikrai viskas labai gerai. Galbūt po konkurso pasuksime vėl skirtingais keliais, bet net neabejoju, kad jei kada nors gyvenimas mus suves, atsitiktinai susitiksime, tai bus ką gražaus prisiminti ir linksmai „papliurpti“.

 

 Repeticijos. Va čia tai įspūdis... Tai kas finalo metu scenoje vyks pora valandų, yra ruošiama pora savaičių. Kiekvieną dieną kaip į darbą! Ir į darbą ne prie kompiuterio, ofise, minkštoje odinėje kedėje, o į nesibaigiančias treniruotes, vaikščiojimus, tempimus t.t. ir pan. Kitaip pradėjau žiūrėti į žmones scenoje. Turiu omeny į gyvai vykstančius koncertus, įvairius šou, kur scenoje vyksta kažkoks judėjimas. Dabar suprantu koks prieš tai turėjo būti padarytas įdirbis, kiek buvo tam ruoštasi. Tai tikrai sudėtingiau ir įspūdingiau nei visa tai atrodė anksčiau. Atrodo paprastas sinchroniškas visų judėjimas scenoje yra derinamas ir šlifuojamas kelias valandas ar net dienas. O tos dienos lekia beprotiškai greitai. Repeticijos, fotosesijos, suknelių matavimai, blogo rašymas, komentarų ir patarimų dėl konkurso išklausymas.... Bet pati norėjau ir svajojau patekti į šią „beprotybę“. Kol kas tikrai nesigailiu ir su nekantrumu laukiu finalo.

 Šaltinis www.lrytas.lt

Kuo gyvena Eglė?

Esu viena iš „Mis Lietuva 2011“ finalininkių Eglė Jakubavičiūtė. Šių metų gegužės mėnesį buvo 22-asis mano gimtadienis. Esu komunikabili, simpatiška, linksma, jaunatviška lietuvaitė. Gimiau ir užaugau Vilniuje. Čia baigiau Šeškinės vidurinę mokyklą, Žemynos gimnaziją, šiuo metu studijuoju psichologiją Vilniaus pedagoginiame universitete, šiemet baigiau antrą kursą. Man tai be galo įdomi sritis. Studijas tenka derinti su darbu. Esu reklamos agentūros administratorė. Turiu vyresnę sesutę, jaunesnį broliuką ir mylimą mamytę.

 

Po to, kai pasiryžau dalyvauti “Mis Lietuva” konkurse, patekau į konkurso finalą, iš savo pažystamų, kolegų, dažniausiai išgirsdavau klausimus ir komentarus: “…bet tu ir drąsi, kaip čia pasiryžai dalyvauti tokiame konkurse?” ir pan. Tačiau mano artimųjų, mano šeimos narių, geriausių draugų toks mano sprendimas visiškai nenustebino. Kas mane senai ir gerai pažysta žinojo, kad dalyvavimas tokiame konkurse yra viena iš mano senų svajonių. Dar būdama 13-os metų, žiūrėdama per televizorių mis konkursus nusprendžiau (o greičiau pradėjau svajoti), jog kada nors tokiame konkurse dalyvausiu ir aš. Įsivaizduodavau kaip vaikštau scenoje pasipuošusi gražia vakarine suknele, kaip pozuoju fotografams, ir be abejonės (kam svajonėse būti kukliai), mačiau kaip renginio vedėjas skelbia mane konkurso nugalėtoja, man uždedema nugalėtojos karūna. Jau matau, kaip daugelis skaitydami mano paauglystės prisiminimus į šuns dienas deda tokias svajones… Ir be reikalo. Nereikia skubėti vieni kitų teisti. Parodykit man berniuką, kuris nesvajoja būti NBA žvaigžde, laikyti virš savęs iškeltą pasaulio futbolo čempiono taurę ar būti Formulės 1 pilotu. Visi mes apie kažką pasvajojame. Ir nėra geresnių ar blogesnių norų, gražesnių ir ne tokių gražių troškimų. Tai subjektyvu. Svarbu yra ne tik kažko norėti, bet ir to siekti. To ir palinkėčiau kiekvienam.

Žinoma, kad dabar aš kitaip žiūriu į dalyvavimą tokiame konkurse. Trylikametės Eglės svajas ir vizijas pakeitė praktiškesnis požiūris. Net neabejoju, kad dalyvavimas tokiame konkurse, sėkmingas pasirodymas jame, bus papildomas stimulas siekti gyvenime užsibrėžtų tikslų, pridės papildomo pasitikėjimo savo jėgomis bei bus graži gyvenimo patirtis ir įvykis, kurį bus malonu prisiminti visą gyvenimą. Nors aišku būtų neteisinga teigti, jog dalyvauju čia tik dėl aukščiau išvardintų priežasčių. Kaip ir visi ir visos, noriu būti įvertinta, pastebėta. Turiu įgimtą nugalėtojos mentalitetą. Jei yra galimybė būti pirmai, visada stengsiuosi tokia ir būti. Stengiuosi visuomet paimti iš gyvenimo tiek, kiek jis duoda, nešvaistau man suteiktų galimybių…

Tai tiek trumpai apie save. Suprantama, kad keliomis teksto eilutėmis yra neįmanoma parodyti koks esu žmogus, kuo ir kaip gyvenu. Bet tikiuosi, kad ši ištrauka iš mano dienoraščio žmonėms bent šiek tiek padės pažinti mane. Kitoje savo dienoraščio dalyje supažindinsiu Jus su “Mis Lietuva” renginio vidaus virtuve mūsų - konkurso dalyvių akimis. Tai tikrai įdomu….

 

Šaltinis http://www.lrytas.lt/

Nominantę kalbino Liuminata Mickutė

Komentarai (2)

Rašyti komentarą

As uz 2011-07-06, 19:00

As uz tave

Gerbėjas 2011-07-08, 12:02

Šaunuolė!

Rėmėjai:

Mecenatas:
Mecenatas:
Informaciniai rėmėjai:
Informaciniai rėmėjai:

LRytas
LRyto TVPartneriai
Partneriai
Palaikyk!
Palaikyk!